Přejít na obsah

navýší se limity?


tramin

Které internetové tarify by jste raději chtěli ?  

30 hlasů

  1. 1. Které internetové tarify by jste raději chtěli ?

    • Karneval
      24
    • UPC
      8

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Návštěvník MeTo
karneval ma ted 20GB UL a 20GB DL, UPC mel do unora 20GB UL+DL,

Nevim proc srovnavate dva uplne jiny tarify, a to T5M a UPC-2,5Mbps.... vzdyt tam je rozdil ceny slusnejch par stovek (neberu v uvahu akci +99)..... ti co maji ted T3M, tak si polepsi.... za tu samou (resp. podobnou, nevim na koruny) cenu budou mit sice "jen" 2,5M, ale o 30GB vic....

Jinak ten upload booster a tech 24GB.... neni to jen nahodou chyba ze zapomneli zmenit tu tabulku ? Ze to bylo mysleno jako puvodnich 20GB + 4 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek
No protože se to sčítá, tak se u závislých sosáčů těch 40 GB stejjně vyčerpá raz dva a pak si pofrčí vesele až do konce období dábelskou rychlostí 64/64. To pak tady zase bude breku.

 

To je drzost chtit na broadbandu pracovat s vetsimi objemy dat, co ?

No ne kazdy si totiz porizoval x-megabit jenom kvuli rychlejsimu nacitani webu a posilani vtipnych retezovych mailu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
To je drzost chtit na broadbandu pracovat s vetsimi objemy dat, co ?

No ne kazdy si totiz porizoval x-megabit jenom kvuli rychlejsimu nacitani webu a posilani vtipnych retezovych mailu...

Dereku, kdyby jsi si přečetl pořádně, co jsem psal výše, tak by ti možná docvaklo, že já nejsem proti navyšování FUPu. Já bych docela rád i přivítal jeho úplné zrušení, protože dneska už opravdu postrádá smysl. Ale infantilně hloupým výrokům typu "jak já se těším na UPC" se musím opravdu jen smát, protože to svědčí přinejmenším o neznalosti a naivitě autora těchto výkřiků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Tak si to přečti ještě jednou a ještě jednou a když to nebude stačit, tak třeba 1000x, než pochopíš. Já jsem neoznačil člověka, co dokáže vyčerpat 40 GB za závislého sosáče, ale napsal jsem, že závislým sosáčům nebude těch 40 GB stejně stačit. Žádný limit jim nebude nikdy stačit. A že z okolí takové znám. Však i tady se kdysi kdosi "pochlubil", že stahuje každou mp3, laždý klip, program, film a pak to skládá někde "do šuplíku" a ani se na to nepodívá, ani si to neposlechne, protože to stejně nestíhá. Jen to bere jako sport a právě závislost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvednutí FUP je myslím nutností. Pryč jsou doby kdy jsem vystačil u mého tarifu Turbo 1M s 2GB dat a to opravdu šetřím kde se dá (odbourávám reklamy, nenačítám stránky s obrázkama a tak) a stejně se do limitu nevejdu. Vydrží mi maximálně 14 dní. Kolikrát bych se chtěl třeba pobavit strandovníma videama a nebo občas pustit rádio. To dělám ale až po vyčerpání limitu. Pak se cítím svobodně a navštěvuji stránky které jsem před tím raději ani neotevíral.

Dokonce si blokuji na Atlasu poštu s přílohou větší nežli 500kB a po vyčerpání si je pak postahuji. Snažím se udržet rychlost 1MB co nejdéle kvůli telefonu. Mám Fayn a ta rychlost 250/50 mu nestačí. Havně ten UP.

Myslím si, že bych byl spokojen s limitem (ptrozatím) 10GB. Za ty peníze co jim platíme by jsme si to rozhodně zasloužili!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pinguin
Tak si to přečti ještě jednou a ještě jednou a když to nebude stačit, tak třeba 1000x, než pochopíš. Já jsem neoznačil člověka, co dokáže vyčerpat 40 GB za závislého sosáče, ale napsal jsem, že závislým sosáčům nebude těch 40 GB stejně stačit. Žádný limit jim nebude nikdy stačit. A že z okolí takové znám. Však i tady se kdysi kdosi "pochlubil", že stahuje každou mp3, laždý klip, program, film a pak to skládá někde "do šuplíku" a ani se na to nepodívá, ani si to neposlechne, protože to stejně nestíhá. Jen to bere jako sport a právě závislost.

SOSOFILIE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je drzost chtit na broadbandu pracovat s vetsimi objemy dat, co ?

No ne kazdy si totiz porizoval x-megabit jenom kvuli rychlejsimu nacitani webu a posilani vtipnych retezovych mailu...

Dereku, kdyby jsi si přečetl pořádně, co jsem psal výše, tak by ti možná docvaklo, že já nejsem proti navyšování FUPu. Já bych docela rád i přivítal jeho úplné zrušení, protože dneska už opravdu postrádá smysl. Ale infantilně hloupým výrokům typu "jak já se těším na UPC" se musím opravdu jen smát, protože to svědčí přinejmenším o neznalosti a naivitě autora těchto výkřiků.

 

 

jestli tim myslis me - tak jestli je divani se na online tv,youtube,poslouchani net radia, stazeni cestin a patchu do her,starsich cisel casopisu v pdf...sosani ktere by si clovek za 772 kc nemohl dovolit, tak si neznaly ty !!

a predstav si 40 GB by mi uz vazne stacilo - jestli si myslis ze stahuju tuny filmu tak si na omylu ...

a snizeni rychlosti na 64/64 by mi vazne nevadilo !!protoze pres 40 GB uz bych se proste nedostal a uplouad rychlejsi nepotrebuji protoze nic nesdilim ....

proto si mysli ze pro meje tarif od UPC lepsi !!!proto se taky na UPC tesim - (beru to jeste jednou z hlediska tarifu a toho co je na papire - respektive na net.strankach !!)

 

jestli ma UPC horsi podporu nez karneval to uz je druha vec (a to karneval mel podporu na h***o),bezplatnou linku UPC taky nema...takze v tom je to taky na nic !!

a jestli je rychlost nizsi nez kterou UPC uvadi to taky nevim - rikam ze UPC je lepsi v tom co papirove !!!nabizi - jaka bude samozrejme skutecnost se neodvazim rict !

Pokud pak nekdy teda budu nadavat na UPC tak to rozhodne nebude kvuli FUPU !!pokud mi samozrejme misto slibenych 40 GB nedaji jen 10 GB....

 

ak uz to prosim chapes ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...