Přejít na obsah

navýší se limity?


tramin

Které internetové tarify by jste raději chtěli ?  

30 hlasů

  1. 1. Které internetové tarify by jste raději chtěli ?

    • Karneval
      24
    • UPC
      8

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Návštěvník MeTo

Do procent tech co jim nestaci limit bych zahrnul i ty, co se "zastavi" dejme tomu 0,5GB pred prekrocenim limitu.... je hodne lidi kteri se proste limitu prizpusobi a kdyz vidi ze moc nezbyva, uz pri stahovani dat "brzdi".... ja to tak obcas delam posledni dobou taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JirkaH
Do procent tech co jim nestaci limit bych zahrnul i ty, co se "zastavi" dejme tomu 0,5GB pred prekrocenim limitu.... je hodne lidi kteri se proste limitu prizpusobi a kdyz vidi ze moc nezbyva, uz pri stahovani dat "brzdi".... ja to tak obcas delam posledni dobou taky.

 

Jen by me zajimal motiv tohoto jednani. :lol::shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen by me zajimal motiv tohoto jednani

 

Co třeba uživatelský konfort?, já patřím k oné skupině uživatelů, kteří pár set mega před limitem "přibrzdí" a limit překročím většinou poslední den období (aby se neřeklo..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

JirkaH : Ne kazdej potrebuje Karnevalu dokazat jak je nespokojenej, a tak na just pretahne aspon o par mega. Proste hodnota limitu je danej fakt, a pokud sem si sluzbu koupil, tak sem souhlasil s podminkama, vcetne limitu, resp. FUP. To ze by moh byt limit samozrejme vyssi je vec druha a doufejme ze se brzo zvysi. 256 je sice stale pouzitelny, ale pomuze mi to k necemu kdyz ten limit prekrocim ? Skok z 5000 na 256 je docela dost velka motivace. Po dalnici taky nejezdim 140 jen proto abych dokazoval jak mi prijde 130 malo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JirkaH
JirkaH : Ne kazdej potrebuje Karnevalu dokazat jak je nespokojenej, a tak na just pretahne aspon o par mega.

 

My si asi nerozumime. Ja neptrebuju nikomu nic dokazovat a s tarifem, ktery mam jsem spokojen (1M). I 256kbit/s me postacuje na praci (VPN, stream radia, VOIP). Jenom nechapu jaky rozdil je mezi pribrzdit (tzn, omezovat se dobrovolne) nebo fungovat na 256? :shock: Vysledek je v podstate ten samy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kleff
Jenom nechapu jaky rozdil je mezi pribrzdit (tzn, omezovat se dobrovolne) nebo fungovat na 256? :shock: Vysledek je v podstate ten samy.

Pro tebe s megabitem mozna, ale kdyz ma clovek petimego a mel by na par dnu kvuli par stazenejm MB nad limit mit o hooodne pomalejsi net tak se radeji uskrovni. Ja to taky tak delam.

Treba ja s limitem nejsem spokojenej, ale protoze me rychlost (hlavne up) po snizeni sere tak limit neprekracuju a Karneval si mysli ze mi limit staci. I kdyz on mi defakto vlastne staci, to snad jedine kdybych vytah 20 GB za 14 dni tak bych limit asi prekrocil, tam uskrovneni nema cenu.

 

Jinak ja pribrzdeni chapu tak, ze prestanu stahovat neco vetsiho co akutne nepotrebuju a treba bych to do konce obdobi ani nestahl. Vzhledem k tomu ze doma u kompu travim docela omezeny cas, tak sem rad kdyz nejakej 40 MB programek se mi stahne za par vterin misto nekolika dlouhych minut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

JirkaH : "pribrzdit".... myslim, ze opravdu malokdy je neco tak zivotne dulezityho ze bych to opravdu stahnout MUSEL.... takze kdyz uz je kousek do limitu tak zvazim jestli je to fakt nutny ted tahat.... jednoduchy.... A jak psal Kleff.... skok 5000 -> 256 je trochu neco jinyho nez 1000 -> 256. Nemam zapotrebi pak pouzivat net vicemene k ICQ. Jde proste jen o zvyk, ja sem zvyklej ze kdyz sem doma ze vse proste jede rychle. Ty skoky pres tejden (cesnet/EDGE) sou hrozny :D8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pinguin
Po procteni tohoto fora musi uzivatel nabit dojmu ze problemy s limitem ma kazdy druhy,

ve skutecnosti to tak hrozne nebude, protoze si zde vetsinou stezuji jen ti co s nim maji problemy.

 

Kdysi jsem videl skutecna cisla o prekracovani limitu, bylo to pod 10%, momentalne odhaduji ze problem s limitem ma tak 15% uzivatelu Karnevalu.

 

myslim ze je to stale 10-12%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

od prvního platí pro nové zákazníky tarify UPC, není možné (zatím???) dokoupit data, nejde přiobjednat Booster, 1 IP u levných tarifů.............................. Navýšení limitu má být za cca měsíc/ dva :lol: za podmínek neznámých

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi, sice se sem moc často nekoukám, ale na vaší diskuzi jsem zahlídla jak se všichni těšíte na tarify UPC...

 

No já bych se tolik netěšila, podle informací které mám se opravdu bude jednat o tarify UPC... Takže nižší rychlost, FUP sice vyšší, ale UP+DO dohromady, po vyčerpání FUP bude 64/64 /takže fakt parááááda/. Nebude možné dokoupit data pro standartní rychlosti, hihi :shock:

 

Tarify se nebudou balíkovat a nebude možné rychlost navyšovat. Rychlost není garantovaná, takže i když vám to pojede 1kbps/1 kbps nebudete si moct stěžovat.

 

Zlaté původní Karnevalácké tarify!!! Jo - nebudou nucené změny, takže jestli teď máte původní tarif, tak vám zůstane /prý ale s původním nastavením FUP/...

 

IP adresy to je taky kapitola sama pro sebe... Tarify Starter, Easy, Light, Classic jenom s jednou IP. Od Plusu teprve víc...

 

Tolik jen pro vaše info. Všechny informace jsou potvrzené a nabídka bude platná od 1.3.07.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...