Přejít na obsah

navýší se limity?


tramin

Které internetové tarify by jste raději chtěli ?  

30 hlasů

  1. 1. Které internetové tarify by jste raději chtěli ?

    • Karneval
      24
    • UPC
      8

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Tak podle nějakýho dědy, kterýho jsem náhodou zahlídnul na kabelovce v pořadu UPC informuje (nebo tak nějak) se od 1. března bude cosi dít s limitama i v Karnevalu, zatím nic nechtěl prozradit, prý až bude mít přesné informace...

Tak že by? :?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kua, koukám že už to tu někdo psal, omluva mi budiž tato pozdní hodina :oops:

 

oni to stejne nezvednou tak to mas jedno ...

Proste karneval musi byt rarita v CR s nejnizsim FUPem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt sila ten jejich FUP,divam se na online prenos vitkovice-slavia a v polovine uz mi to nejde podivam se na prenesna data a samozrejme smesny limit ktey mi karneval poskytuje byl prekrocen,tak jsem se mohl pak divat uz jen z okna - nakopli me,odchazim !! protoze abych za nekrestanske penize dostaval takovou sluzbu - to vazne ne..

 

Fakt aby se clovek s FUPEM od karnevalu pomalu bal i brouzdat po netu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo:-) Zvlášt, když tenhle zápas byl v přímým přenosu v televizi. :wink:

 

Bylo to na CT4 sport - tu nemam - a jeste nebudu platit nehorazne penize karnevalu (kdyz uz platim net)za digitalni TV !!!!!

 

si myslis ze kdyz mas ty CT4 - tak ji ma kazdy ????!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn kdyz sosas jak divej tak se nediv. Mi rekni ze za par minut zapasu ti to vycucne cely fup....

 

 

Takze podle tebe bych mel mit 20 den v mesic (uctovaci den mam k 1 dni v mesici)i jeste celych 10 GB comi skvely karneval dava ??

To snad nemyslis vazne !! - si spocitej kolik to bere - ja se divam casto na TV na netu - a samozrejme v dobre kvalite !!! (nebudu se omezovat),dívám se na Óčko,na fotb zápasy,na stream TV a někdy taky na videa na youtube,poslouchám net rádio,stáhnu nějaké aktualizace na okna,češtiny a patche do her .....

to mi chces rict ze sosam jako divy ????!!!!!! se vazne urychlene vzpamatuj !!

Ono mit net (kdy platim nehorazne penize)nato ze se 2x do mesice podivam na email...- to bych se pripojoval pres mobil !!

opravdu nevim kde nekteri zijete ??

jsme ve 21.století - stačí se podívat do okolních států ! - tak už se fakt některi probert !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze podle tebe bych mel mit 20 den v mesic (uctovaci den mam k 1 dni v mesici)i jeste celych 10 GB comi skvely karneval dava ??

To snad nemyslis vazne !! - si spocitej kolik to bere - ja se divam casto na TV na netu - a samozrejme v dobre kvalite !!! (nebudu se omezovat),dívám se na Óčko,na fotb zápasy,na stream TV a někdy taky na videa na youtube,poslouchám net rádio,stáhnu nějaké aktualizace na okna,češtiny a patche do her .....

to mi chces rict ze sosam jako divy ????!!!!!! se vazne urychlene vzpamatuj !!

Ono mit net (kdy platim nehorazne penize)nato ze se 2x do mesice podivam na email...- to bych se pripojoval pres mobil !!

opravdu nevim kde nekteri zijete ??

jsme ve 21.století - stačí se podívat do okolních států ! - tak už se fakt některi probert !!

 

Fakt nevím, co tady všichni pořád řešíte. Když Karneval nechce navýšit limity, tak ať si ty GB nechá. Už rok a půl je tady další pásmo WI-FI, které značně zvýšilo kapacitu a kvalitu tohoto způsobu připojení. Vůbec se nemusíte ohlížet po okolních státech, stačí se podívat na různé poskytovatele ve vašem regionu. Rychlost je mnohonásobně vyšší než před rokem a půl a limit FUP taky, pokud vůbec existuje ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...