Přejít na obsah

Rozpadání obrazu


Návštěvník hlavsar

Doporučené příspěvky

Já sleduji skoro každý večer kanály Discovery a nějakých problémů jsem si také nevšiml, takže na zdroji to zřejmě nebude.

Pokud technici vyloučili problém u tebe doma, tak může být závada někde poblíž Tvého bydliště, nebo v části města, ale to by museli mít tedy problémy i tvoji sousedé, zkus se poptat v okolí zda s tím někdo nemá problém.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

tak bohužel problém s multiplexem 16 se objevuje nepravidelně ale pořád ale nějaké zlepšení je už to dělají pouze programy Animal Planet HD ,DTX HD, ID HD ostatní programy na stejném multiplexu nezlobí.Nevím ,už kde hledat problém dělá to jak cihla tak CA Modul v televizi tam to dělá méně .Byla aktualizace televize SW FILE 5.10.10. ale to nějak problém nevyřešilo. Jediné co mě ještě napadá ,zkusit výměnu seto boxu místo cihly vzít malí box.Nebo nějak donutit posílení signálu ???? 

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je trochu divné, Pokud by byl problém se signálem, musely by blbnout všechny kanály v multiplexu.

Pokud se problém projevuje jak na Mediaboxu taky na televizoru s modulem, tak bude problém už na zásuvce, takže výměna set top boxu na to nemůže mít žádný vliv.

Zkus se poptat sousedů, zda s tím třeba taky nemají problém.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...