Přejít na obsah

HD mediabox oblíbené, rychlost


Wilbur

Doporučené příspěvky

Ten klumpr je fakt za trest. Pondělí. Mám HBO3 v oblíbených. Nechci ho tam, takže dám vyjmout z oblíbených. Úterý ok, středa - je opět v oblíbených. Vyjmu, čvrtek ok, pátek - je zpátky. Přepnout program je loterie. Chci čtyřku, zmáčknu čtyřku - nic. Opět mačkám čtyřku, opět nic. Mačkám potřetí a naběhne 444 žádný program. Samo se to neustále spouští třeba 4x za den. Za tohle platit by mělo UPC nám.

 

 

  • Internet 300
  • -
  • Komfort
  • Wifi modem, telefon
  • Praha 7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oblíbené kanály vymaž podle tohoto návodu, jiný způsob bohužel nefunguje :

Menu - nastavení - vlastnosti - oblíbené programy - zařadit mezi oblíbené - vpravo je seznam oblíbených programů, když zmáčknete OK u vybraného programu hvězdička zmizí a je to! 

Jakou máš verzi firmwaru v setoboxu najdeš v kolonce: NOVÉ FUNKCE, pokud tam mášh H3.6.01, tak je to ta stará verze,

asi před dvěma měsíci se začala testovat novější verze ve které už tebou zmíněné Problémy byly odstraněny a můžu potvrdit že to funguje dobře, ale jestli už tato verze byla vypuštěna do ostrého provozu netuším, Zatím se zde o tom nikdo nezmiňoval tak bych řekl že ještě ne.

Problémy se zapínáním Ale údajně přetrvávají i v této nové verzi.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kaon 900 funguje bez problému to je to zajímavé. Měl jsem doma 10 dní jako druhý set box  Kaon 700 ,to je největší krám co jsem měl .To jsem ho chtěl vyměnit za Kaon 900 to nešlo .Nakonec mám  Kaon 900 + cihlu. Chtěl jsem to jinak ,ale bohužel musím oželit zpětné přehrávání na Kaonu protože někdo vymyslel na cihle pouze dvě přípojná místa na internet a Wifi dost zaručená.

  • Premium
  • -
  • Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station, CA modul
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Pavel m napsal:

Kaon 900 funguje bez problému to je to zajímavé. Měl jsem doma 10 dní jako druhý set box  Kaon 700 ,to je největší krám co jsem měl .To jsem ho chtěl vyměnit za Kaon 900 to nešlo .Nakonec mám  Kaon 900 + cihlu. Chtěl jsem to jinak ,ale bohužel musím oželit zpětné přehrávání na Kaonu protože někdo vymyslel na cihle pouze dvě přípojná místa na internet a Wifi dost zaručená.

Co se týče "cihličky" a Kaonu_900, tak u mě spokojenost. Je vidět, že technici zapracovali. Nemůžu si vůbec stěžovat. Kaon_700 jsem nikdy neměl a ani jsem ho nechtěl. On asi teď funguje stejně, jako ta devítistovka., ale mě velmi vadil jeho design. Ten už byl příšernej při vzniku toho zázraku (když vezmu v potaz to, co se v té době produkovalo na trh).

Ta kritika "jenom dvou inet výstupů" na cihličce. Myslím, že není na místě. Dva výstupy jsou nadstandard. Valná většina set-top-boxů má výstup jeden, některé nemají žádný. Jestli víš o nějakém, který má 3 a více inet výstupů, tak dej na něj odkaz. Možná, že takový existuje, ale já jsem na takový ještě nenarazil.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...