Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Návštěvník FlyingV1980

Dobrý den,

Mám dotaz ohledně Horizongo:

Po přihlášení na PC mi z nějakého důvodu přestal chodit kanál History HD v řežimu živého sledování. Vždy mi vyskočí hláška, abych to zkusil znovu. U ostatních kanálů tento problém není. Odzkoušeno i na jiném PC, stejný problém. V aplikaci na mobilním zařízení funguje.

V čem je problém?

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, karpi napsal:

Dobrý den,

mám nově tablet android - T10 Cobalt wifi - a pokusil jsem se nainstalovat upc horizon go.

Zdá se, že by všechno fungovalo, ale když pustím nějaký program, tak hraje 3-5 vteřin dobře a pak se najednou přepne do obludného zvětšení, že na obrazovce je vidět pouze levý horní roh s logem..

Řešil jste někdo podobný problém? Úspěšně?

díky, pk

Neříkám že to pomůže ale co tam zkusit nainstalovat nějakou starší verzi Horizon Go

https://m.apkpure.com/horizon-go/com.lgi.orionandroid

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník switch

Ahoj,

jak to aktuálně vypadá s Horizon GO na Android TV/boxech? Jde mi o to, zda se dá aplikace pohodlně ovládat dálkovým ovladačem. Mám cihlu a už po týdnu používání bych ji nejraději prohodil oknem. Přemýšlím proto, že cihlu vrátím, místo ní vezmu jen modem a STB funkcionalitu nahradím aplikací. Pokud se ale nedá rozumně ovládat bez myši, tak to raději zatnu zuby a nechám si cihlu :)

Upraveno uživatelem switch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník jaroslav@cehovsky.com
V 23. 4. 2018 at 10:41, switch napsal:

Ahoj,

jak to aktuálně vypadá s Horizon GO na Android TV/boxech? Jde mi o to, zda se dá aplikace pohodlně ovládat dálkovým ovladačem. Mám cihlu a už po týdnu používání bych ji nejraději prohodil oknem. Přemýšlím proto, že cihlu vrátím, místo ní vezmu jen modem a STB funkcionalitu nahradím aplikací. Pokud se ale nedá rozumně ovládat bez myši, tak to raději zatnu zuby a nechám si cihlu :)

Bohatě ti stačí dálkové ovládání. Na to, aby jsi si v Android TV otevřel obchod play a žádnou aplikaci Horizon GO v nabídce nenašel, klávesnici vůbec nepotřebuješ :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...