Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Od Zidoo mi funguje jen X6 s tuším dubnovou nebo květnovou verzí, pozdější už nefunguje a tato verze nefunguje na Androidu 6.0, takže nešel ani Zidoo X9S a vracel jsem ho.

Zidoo nemá podporu widevine, vypadá to tak, že asi ani mít nebude, na dotaz firma nereaguje, zatímco na jiné dotazy ano. Widevine není žádný doplněk, je to vestavěná knihovna DRM, pokud není integrována, tak Horizon GO prostě nepůjde. Nikdy.

Zkusil jsem koupit Beelink GT1 a ten podporu widevine 1.0 má a poslední verze mi běžela.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lanka.stepan

@Jana014: Dobry den, sluzbu Horizon GO jsem zkousel cca pred 1,5 rokem v Rakousku a nefungovala. Objevila se hlaska, ze v danem teritoriu nelze sluzbu spustitm. Patrne to souvisi s tim, ze UPC prebira a vysila programy s pravy vysilani pouze v ČR. Musim rici, ze se mi tato omezeni vubec nelibi, ale bohuzel tomu tak je.

 

Odesláno z mého HUAWEI SCL-L21 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník honziik
@Jana014: Dobry den, sluzbu Horizon GO jsem zkousel cca pred 1,5 rokem v Rakousku a nefungovala. Objevila se hlaska, ze v danem teritoriu nelze sluzbu spustitm. Patrne to souvisi s tim, ze UPC prebira a vysila programy s pravy vysilani pouze v ČR. Musim rici, ze se mi tato omezeni vubec nelibi, ale bohuzel tomu tak je.

 

Odesláno z mého HUAWEI SCL-L21 pomocí Tapatalk

 

 

VPN to řeší. Není zač :)

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Jedna zkušenost pro ty, co si pořídili tablet Lenovo TAB3-7 16Gb LTE (Tab3 730X od O2), Android 6.0.

Po nainstalování Horizon Go jde sice aplikace spustit, ale nepřehraje žádný program (jen černá obrazovka).

Naštěstí byl k dispozici nový update systému (původní S032, nový S034) který jde instalovat přímo z tabletu - Informace o tabletu - Aktualizace systému).

Instalace trvá cca 30 min, ale po restartu jde Horizon Go perfektně bez trhání). :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od Zidoo mi funguje jen X6 s tuším dubnovou nebo květnovou verzí, pozdější už nefunguje a tato verze nefunguje na Androidu 6.0, takže nešel ani Zidoo X9S a vracel jsem ho.

Zidoo nemá podporu widevine, vypadá to tak, že asi ani mít nebude, na dotaz firma nereaguje, zatímco na jiné dotazy ano. Widevine není žádný doplněk, je to vestavěná knihovna DRM, pokud není integrována, tak Horizon GO prostě nepůjde. Nikdy.

Zkusil jsem koupit Beelink GT1 a ten podporu widevine 1.0 má a poslední verze mi běžela.

 

Ahoj

díky za info, škoda že jsem to nevěděl před nákupem. Zkusím po vánocích vrátit do Amazonu jestli to půjde. Další možnost je nechat si to a vyčkat zda to neupraví v nové verzi firmwaru, ale to je asi fakt hodně nejisté.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se, to jsem v té době asi už věděl, vracel jsem X9S do Amazonu asi před 14 dny a asi před týdnem vrátili peníze + úhradu části mého poštovného nazpět (poštovné sem jsem měl zadarmo). Mimochodem, spokojenost s Amazonem veliká. Možnost na vrácení byla až do konce ledna.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...