Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Návštěvník k0sTi

Zdravim,

 

nepozdarilo sa niekomu rozbehat Horizon Go na Mi Box (US verzia, Android TV 6.0 http://www.mi.com/en/mibox/)?

 

Skusal som sideloadnut zopar verzii, ale appka je stale otocena vertikalne a neda sa pouzivat.

 

EDIT: ok uz sa mi to podarilo upravit pomocou https://play.google.com/store/apps/deta ... tion&hl=en, ale ovladat Mi ovladacom sa to velmi neda, jedine mysou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sealex

Používám Nvidia Shield Android TV a také bych rád uvítal nativní verzi Horizon Go pro Android TV. Nyní to nějak ovládat jde např. pomocí gamepadu či myši/touchpadu, ale ideální to rozhodně není.

V případě HBO GO je situace horší. Tato aplikace mi nefunguje kvůli špatné detekci připojení přes ethernet, přitom v USA mají nativní aplikaci HBO GO pro Android TV ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník Jana014

Dobrý den,

 

měnila jsem teď nabídku UPC. Součástí té nové je i Horizon Go.

 

Chtěla bych se zeptat, předpokládám, že už se tu něco podobného řešilo, funguje tato služba i ze zahraničí?

 

Mám na mysli toto:

Když přijedu k příbuzným do Německa /popř. tam budu pracovně/ a použiju PC/notebook s německou IP adresou připojený do pevné sítě, a přihlásím se ke službě Horizon Go přes Moje UPC, předpokládám, že kvůli autorským právům toto nelze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

Funguje to i na slovensku u UPC (vyzkoušeno :D). Každopádně mám doma router https://www.tsbohemia.cz/mikrotik-route ... 28893.html a na něj se napojuji přes VPN (utáhne to bez potíží 20mbits, víc nemám vyzkoušeno, bo upload mého netu je 20mbits), takže mám všude cz ip :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

No řešení je, pořídit Android BOX. Odzkoušené to mám funguje to parádně. Jen ovládání je přes myš. Chování je jako na chytrém telefonu, ale u TV je samozřejmě pouze s myší. Ale pomalu jsem od toho upustil a spíš začal používat HBO GO. Horizon nenabízí tolik jako pro mě HBO. Zpětné zhlédnutí je fajn, ale to se třeba mrknu přes PC. Stejně to funguje jako rekordér tak nahrát si ten určitý pořad přes USB na Smart tv je taky řešení. Stáhnul jsem APP na TV LG a samsung má myslím na tu APP HBO GO taky podporu,jiné TV asi zatím ne. V té době 2 roky zpět když jsem to řešil tak tomu tak bylo. Ale samozřejmě je to za příplatek a po pravdě řečeno nevím teď jestli to vůbec dávají zvlášť. Horizon GO bud tedy Android box nebo ta jejich krabice s měsíčním pronájmem.

  • Super
  • Super
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Karlovarský kraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další box a další ovladač k němu (ať už by to byla myš nebo cokoliv jiného) je to, co nechci. A platit za to 70 Kč měsíčně a ještě muset natáhnout koaxiál i ethernet už vůbec ne. Každopádně i kdybych měl Android TV, tak ovládání Android Horizon Go aplikace co je určená pro mobil by na TV byla stejně pěkná pakárna, takže UPC holt moje prachy nedostane.

 

HBO Go je možná fajn, ale jednak už je to za 200 Kč měsíčně a jednak je to něco úplně jiného. Aktuálně přijímám pouze DVB-T a možnost mít k internetu navíc výše zmíněný Klasik+ za 80 Kč by byla fajn.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zak mi došel Zidoo X8 a Horizon GO nejde. Tedy jde sputit, pak si vyberu na co chci dívat, předpokládám že to dělám dobře, a v levé horní polovině ťuknu na obrázek se šipkou k přehrávání a jenom problikne obraz a nic se nespustí, zůstane to na té stejné stránce kde mám dát spustit ale ani žádnou chybu to nenapíše, tak nevím. Tak prozatím aspoň uplatním Kodi když to UPC nejde. Ale zajímalo by mě co dělám špatně.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...