Přejít na obsah

Zasekávání set-top boxu


Návštěvník mrtinek

Doporučené příspěvky

Návštěvník René

Provedl jsem základní kontrolu, co mě napadlo, že by mohlo mít nějaký dopad na sekání zpětného přehrávání na mé straně. Vlastně mě toho moc nenapadlo, jen kontrola síťového přípojení, provedl jsem tedy:

1) Vytáhl jsem síťový (LAN) kabel z HD Mediaboxu a přes notebook jsem měřil rychlost připojení - použil jsem standardní dsl.cz a výsledek se točil stále okolo 45Mbit/s. To bych řekl, že by snad mělo být více než dostačující?

2) Dále jsem na wifi routeru zkontroloval stav připojených zařízení, tady je trochu zvláštní, že wifi router neumí rozeznat HD Mediabox a vypisuje ho jako unknown? (na LANce mám přípojený pouze HD Mediabox)

image.png.f33ee86e59a7826f5c71de76e745d6f0.png

3) Nakonec jsem ještě spustil nástroj pro diagnostiku sítě s výsledkem níže. Mám tam jednu varovnou hlášku k právě připojenému LAN zařízeni = HD Mediabox, ale netuším, zda je to standard, nebo to může opravdu způsobit nějaký problém?

image.png.a00bf08c4cb6aa84bd623a610e31323a.png

 

Mohl by mi prosím někdo poradit, zda to máte stejné, případně co bych mohl ještě prověřit na své straně?

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Milosko78

Od vcera mam ten základný mediabox,pripojeny na mercury router. Ked vyberiem nejaky archív, trva 10-12 sekúnd ako sa spustí, je jedno ci to novsi alebo starsi stream. Pocas sledovania uz nic ale neseka,nezamrza... Iba ten priserne dlhy start archívneho programu.  V aplikacii Horizont na android tv to ide expresne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
Návštěvník Blade

Mám setobox SENCOR a pokojovou anténu PHILIPS. Obojí nové. Ze začátku vše vpoho, ale poslední cca měsíc asi po půl hodině se mi objeví na TV ( NENÍ SIGNÁL ). Ale když vypnu a zapnu setobox vše funguje, jenže interval se zkracuje !!! Až tak, že po vypnutí a zapnutí setoboxu hraje TV necelé 2 minuty !!!🤔 Už jsem zkoušel vše. Přemísťování antény, na setoboxu znovu autoladění i tovární nastavení jak setoboxu tak TV, nic nepomáhá 🙄. Ví někdo kde je chyba ??? Jestli ano tak díky za každou radu .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Blade

Takže ??? Nějaká rada aby bylo vše OK ??? Anténu asi potřebuju, když nemám kabelovku ani TV internetem , nebo ???🤔

Upraveno uživatelem Blade
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...