Přejít na obsah

Problém s online hraním


Návštěvník Janci

Doporučené příspěvky

Návštěvník Janci
On 11/2/2018 at 4:12 PM, quadra2030 napsal:

To nebude internetovym pripojenim.. ten problem maju stovky/tisice inych uzivatelov po celom svete - problem s prehliadacom, pluginami, firewallom.. preco mas otvoreny port 80 do internetu (ak je to port scanner zvonku)?

Tak ale ked hram cez susedove wifi tak to ide bez problemov. Ten port neviem preco je otvorený 🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petrernest

Ahoj,já mám třeba problém s online hrou World of Tanks.Mám Internet 200+ a když hraji,tak po několika hrách se mi hra automaticky odpojí od serveru.A je jedno,jestli to mám přes LAN nebo wifi,kterou mám doma na stole.IPv4 mám ale asi to bude chtít Internet 300,předpokládám,že se mi pomalu odesílají data.Nebo se pletu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petrernest

No wifi i lan mam na stejném routeru......PC je napojený z routeru přes LAN a Wifi mi funguje z toho samotného routeru.....Takže co s tím, porídit od UPC zvlášť?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rychlejší tarif vám nepomůže, pro hraní online her je potřeba mít hlavně nízkou a stabilní odezvu na herní server, rychlost internetu není až tak rozhodující,

jak to vyřešit těžko říct, pro začátek bych zkusil přepnout modem do režimu Bridge, aby se vyloučil případný problém v routeru.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...