Přejít na obsah

Koupě modemu a dotaz ohledně služeb


Návštěvník upcklient

Doporučené příspěvky

Návštěvník upcklient

Zdravím, měl bych dotaz. Za pronájem modemu od UPC platím cca 70 Kč měsíčně, aktuálně mám model https://www.upc.cz/internet/doplnky/zarizeni/premiovy-wifi-modem/ .

Máte někdo zkušenosti s tím, že by se dalo modem odkoupit a tím pdáem by padl poplatek za pronájem? Možná jsem nehledal moc dobře, ale nikde se mi nepodařilo najít, jaká by byla případná cena a zda se to vůbec vyplatí, takhle je to ročně za poplatek pronájmu nějakých 840 Kč pokud správně počítám, tak zda by se to případně vyplatilo.

A ještě jeden menší dotaz, zda to někdo neřešil. Ve vyúčtování mám účtován také telefon 30 min zdarma, který ale vůbec nepoužívám, nějakých 25 Kč a sleva 1 Kč a u toho balíčková sleva  I150+ s TEL. Jde to případně zrušit? Jestli to není přidáváno standardně, protože co koukám, tak ve smlouvě jsem nenalezl, že by tam tato položka měla být, ale to už bude asi dotaz spíše přímo na UPC podporu či zavolání, jen náhodou, kdyby to někdo řešil se ptám i zde, abych věděl. Díky.

Tak už se mi podařilo v ceníku dopátrat cenu, 2 020 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modem se dá koupit. Cenu pohledej na stránkách UPC, bylo to kolem 2000,-? Přivezou ti Compal, ty si ho sám přepojíš. (Ten co máš v bytě ti neprodají, nebo aspoň tak to donedávna bylo). Nebo musíš hlídat a sledovat bazar. TEL je skutečně telefon? Nemáš to jako TELEVIZE? Pokud telefon nepotřebuješ, mělo by to jít zrušit. Základní balíček s televizí k internetu (TV Start) zrušit nejde.

Upraveno uživatelem sodekcz
  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcklient

Díky za odpověď. Ano, je to opravdu telefon, úplně odlišná položka, je televize, internet a úplně poslední telefon 30 min a uvedeno číslo telefonu. Celkem 24 Kč měsíčně, sice pár korun, ale proč využívat, když nepoužívám, jen nevím, zda ot zrušit půjde, zavolám nebo napíšu a uvidí se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...