Jump to content

Neustálé celodenní výpadky


Guest Jan Hlavinka
 Share

Recommended Posts

Guest Jan Hlavinka

Dobrý den, 

Poslední dobou jsou na mojí adrese neustálé celodenní výpadky začínající ráno a končící večer. Během těchto výpadků internet po celou dobu vůbec nefunguje.
K výpadkům dochází tak na 3+ dny v týdnu a trvá to již několik týdnů. 
image.png.9dd2ba528109d6870a33ace10cf3cd33.png

Tak se chci zeptat - připadá vám to normální? Pokud jsou takovéto pravidelné problémy na síti, vyřešíte to konečně nějak, nebo prostě každý týden na tři dny vypnete internet a pořád dokola do zblbnutí?

V dnešní době, kdy je například pro IT práce na tzv. Home Office naprosto běžná věc, jsou takovéto výpadky neskutečně omezující. Nabídnete mi tedy nějakou náhradu škodu nebo alespoň slevu na měsíčním poplatku? To je v tomhle kocourkově asi scifi, co...
Opravdu nedovedu pochopit, jak může dojít k situaci, že takovou věc neřešíte komplexně a tak, aby se už neopakovala, a místo toho umožníte takovouto neustálou nestabilitu.
Jediná věc, na kterou se dá u vás spolehnout, je, že vyúčtování přijde vždycky včas. 

Děkuji za vysvětlení a informaci, kdy dojde ke konečnému vyřešení.

Jan Hlavinka
 

Link to comment
Share on other sites

Guest Jan Hlavinka
2 hours ago, sodekcz said:

Poohlédni se po nějaké alternativě.

To udělám, už jenom proto, že se budu stěhovat a na nové adrese naštěstí UPC ani nenabízí. Ale o to teď nejde. Jde spíš o ten princip, jestli lidem z UPC přijde normální a únosné, že 3 dny v týdnu nejde internet, za který platím přes 500 měsíčně a ještě to má být jakási sleva ve věrnostním období. 

Link to comment
Share on other sites

Když si přečteš obchodní podmínky, tak s nadsázkou zjistíš, že jim musíš platit, i kdyby ti nic nefungovalo celý měsíc. Ale opovaž se s platbou opozdit, to uvidíš jak rychle se umí ohánět. UPC je nespolehlivá firma. Pokud chceš stabilitu, tak přejdi ke konkurenci. Já jsem u UPC, protože nic podobně rychlého tu není, jinak už bych byl pryč.

Link to comment
Share on other sites

Ač jsem sám relativně spokojeným klientem UPC ještě neznamená, že nemůžu druhému poradit, aby se poohlédl po nějaké jiné alternativě, když je nespokojený. Takže děkuji ctěným kolegům zde na fóru za předchozí negativní hodnocení.....

 • Agree 1
 • Jiná služba
 • -
 • -
 • Bridge
 • Brno
Link to comment
Share on other sites

Guest marosf

Ak nemas garantovane pripojenie, tak sa zbytocne stazovat. Nie je mozne narokovat nic. Operator je opravneny v objektivnych pripadoch pozastavit poskytovanie sluzieb na cas nevyhnutny pre odstranovanie uporuchy. Mozes si napisat ziadost o znizenie mesacnej faktury a mozno ti vyhoveju. Ale pri negarantovanom pripojeni nemas v podstate narok na nic. Neviem ako je to u vas v CR, ale na SR je narok na kompenzaciu po 5-tich dnoch neodstranenej poruchy na strane poskytovatela. Treba precitat VOP.

Mimochodom, za sluzby som im platil 40-50EUR mesacne a tiez nemam garant, takze pri tvojich necelych 20EUR sa tvojej staznosti nezlaknu.

Edited by marosf
Link to comment
Share on other sites

 • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...