Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen

Aha... a ja myslel, ze jen zmenili logo :)
Ze se program oproti EPG rozchazi i o par hodin, to me neprekvapilo, takze kdyz vysilali neco jineho nez bylo v EPG (Midnite Haute na usinani 😉 ), netusil jsem niceho zleho 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

technik :já se neprobudil .Já jenom hledám ,kde je ten Filmbox v HD asi schovaný ??V Upc asi mají nějakou lepší dohodu se SPI International ,když program Filmbox je napředních pozicích na set boxu.Nebo se pletu ??Nebo se náhodou testuje asi měsíc na pozici po TUTY HD??

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Technik asi narážel na to,že info o tom,že Filmbox začne vysílat i v HD je v éteru od 21.3,viz. https://digital.rozhlas.cz/placena-televize-filmbox-je-pro-operatory-nove-dostupna-ve-vysokem-rozliseni-7791190.A to, že se na Parabole.cz probudili docela pozdě,je druhá věc.Až začne vysílat Filmbox HD u UPC,určitě se to dovíme.

Upraveno uživatelem namec
  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Pavel m napsal:

technik :já se neprobudil .Já jenom hledám ,kde je ten Filmbox v HD asi schovaný ??V Upc asi mají nějakou lepší dohodu se SPI International ,když program Filmbox je napředních pozicích na set boxu.Nebo se pletu ??Nebo se náhodou testuje asi měsíc na pozici po TUTY HD??

Po TUTY se opravdu Filmbox HD netestuje, tam je jiný program v testu (a myslím, že nebudete na Severu Čech kdoví jak uchváceni touto změnou z SD).

Kvalita dodávaného streamu je však v tak mizerné kvalitě, že je zatím nepoužitelný.

Je zajímavé, že co jsem četl, tak jen "Sledování TV" má Filmbox v HD, ostatní operátoři nikoli, proč asi?

 

Nebojte, opravdu se dočkáte

Upraveno uživatelem technik
  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...