Přejít na obsah

Obnovení programové nabídky


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

 

Děkuji všem za reakce a snahu pomoci. Techniku, o STB jsem nepsal, STB nemám, opravdu nestačí postupovat podle návodu. Jsem rád, že ten blb nejsem já a připojuju se k retronovi, taky nemám v Moje UPC Moje zařízení

Prostě UPC klasika o pravé a levé ruce, jinak samozřejmě prkotina pro zasmání...

To zapnutí zařízení na kódovaném programu platí i pro TV s CA moduly. Nebo si myslíte, že předplatrné na CA moduly posíláme jinak?

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
 

Takže to vypadá, že obnovení přes moje UPC funguje jen u pronajatých zařízení (STB,Modul). Kdo má jen odkoupené zařízení má asi smůlu 😞

Nekdo "zapomnel" vyvojarum rict, ze klient ma ve svem uctu uvedena jen kasirovatelna zarizeni a ze tudiz navazat (ne)dostupnost tehle funkce na (ne)pritomnost zarizeni v uctu je kravina.
Takze by to mel @David - UPC nahlasit 'vejs' a nechat urychlene opravit.

Upraveno uživatelem Evzen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

Prosím všechny, kterých se týká nemožnost obnovení programové nabídky na odkoupených zařízeních v MOJE UPC, aby mi poslali do zprávy číslo smlouvy. Podíváme se, proč se zařízení nezobrazují. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Do teď jsem řešil problém, který způsobila záměna desetinné čárky za desetinnou tečku v české mutaci Windows v naprosto nečekaných aplikacích. A ano, je to více než v pořádku, mám 3x CA modul, můžu třikrát obnovovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ajvn

No tak u mě teda byla ta půlnoční změna opravdu účinná - včera jsem viděl ze dvou CA modulů jeden a mohl jsem na něm i provést obnovu nastavení, dnes po "úpravě" už tam nemám žádný 😁. Za mě teda rozhodně 👍( ironie...). Jen tedy nevím, když teď nemám v přehledu žádné zařízení, na kterém bych mohl přijímat TV, jak to, že mi jede? Ale aspoň že jede...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...