Přejít na obsah

Cisco EPC3925 rýchlosť


Návštěvník ppolacek

Doporučené příspěvky

Návštěvník ppolacek

Dobrý deň, potreboval by som poradiť ohľadne ďalšieho postupu s internetom od UPC.

Mali sme 50mbit variantu (aspoň podľa meraní to tak vychádzalo), lenže internet často vypadával (wifi+kábel - počas výpadku sa nedalo prihlásiť do administrácie routra), kontaktovali sme teda majiteľa bytu (býva v Prahe, my sme v Brne), poslali mu link na 150mbit variantu, bol na pobočke a od 30. 3. sme mali u nás mať 150mbit internet, s tým že možno sa dostaví technik na výmenu routra - nikto neprišiel. Niekedy okolo 27.3. mi speedtest ukazoval 80mbit, ale nad 80 som sa nedostal, dnes mi speedtest ukazoval 49mbit (meranie cez kábel).

Poprosil by som Vás o radu, či mám ešte niečo vyskúšať (skúšal som router zresetovať do výrobných nastavení, bez zmeny), prípadne kontaktovať upc (čo mám ako poslednú možnosť keďže by všetko muselo ísť cez majiteľa bytu a ten je časovo vyťažený).

 

Posielam screen z administrácie routra, neviem ale či nebude vadný samotný router, vždy počas výpadku sa nedá dostať do administrácie (cez kábel).

Ďakujem vopred za odpoveď.

Screenshot-2018-4-12 About.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To byl můj první modem, zvládal 100 Mb/s v pohodě. Kolik je jeho maximum se mi momentálně nepodařilo najít.

Jestli se nedá při výpadku dostat do administrace, vypadá to na nějaké restarty nebo tak  něco. Mohl by to dělat třeba zdroj.

Ale asi to budete muset řešit s podporou UPC, možná výměnou modemu.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V režimu Router zvládá Cisco EPC3925 uNATovat 140-150Mbps. V režimu bridge je modem schopný zvládat rychlosti nad 300Mbps. Hodnoty signálu vypadají dobře, ztrátovost by měla být nulová nebo minimální. Je možné, že modem už má to nejlepší za sebou.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...