Přejít na obsah

Vodafone: Kabelovou televizi zatím nevypneme


Pavel m

Doporučené příspěvky

Píšu okolo 7.

SledováníTV sleduji na tabletu i počítači, bitrate je okolo 3 Mbps, jaký je kodek nevím, ale h265 určitě ne, protože ho tablet neumí. A na kvalitě to poznat jde.  Oproti Vodafone je to jak internet stream z roku 2008.

O Magenta platí to samé.

Proto i když sledování TV je spolehlivější a má lepší funkce používám více Vodafone TV protože ta kvalita je hodně nic moc.

Upraveno uživatelem Ivo2003
  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ano, píšete okolo 7 - ale dotaz zněl jak jste to měřil, příp. kde jaký je zdroj této informace a jak starý je to údaj, mě při mých testech vycházel ten bitrate nižší 🙂 

V H265 určitě Magenta a Sledování TV vysílají (pochybuji že to zrušili, zdroj: https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-srovnani-kvality-iptv-ott-poskytovatelu), ale pokud máte zařízení, které to nepodporuje tak je určitě možné že jste dostal nějaký alternativní / ještě více nekvalitní stream.

  • Premium
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měřil jsem to grafem co sestavuje router a dělá 10 minutový průměr a potom  taky přibližná kontrola podle počtu přenesených dat a doby přehrávání.

Zkusím tedy zjistit jak vynutit na počítači h265 u sledováníTV.

Jestli 7 nebo 6 je už nepodstatné, je to mnohem více než 3.

Upraveno uživatelem Ivo2003
  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to bude pravděpodobně ten rozdíl - já jsem měřil přímo prohlížeč samostatně, aby do toho nic dalšího nemohlo vstupovat.

No, s tím H265 uvidíte zda se vám to podaří, ono to nebude jednoduché pravděpodobně (pokud to vůbec půjde) - i když prohlížeč H265 podporuje (ale ani to není valné), všechny vyžadují HW akceleraci a kompatibilní GPU a k tomu to navíc musí dovolit pro dané zařízení jejich backend a přehrávač.

  • Premium
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...