Přejít na obsah

F1 na ORF1


Přejít na řešení Vyřešil kautskym,

Doporučené příspěvky

Asi po hodině sledování F1 na ORF1 mi zčernala obrazovka a vyskočil nápis"Vysílatel programu nemá práva k vysílání tohoto pořadu na území České republiky." A pak  znova a znova.To je horší,než za komančů.Ti taky rušili Svobodnou Evropu a Hlas Ameriky.Jak si to ty kurvy můžou dovolit?Zaplatil jsem si balíček,v kterém jsou i ORF1 a ORF2. Jakým právem si dovolujou mi tyto programy omezovat?A kdo vůbec to vůbec omezuje? 

  • Kabel 300 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • hovno
  • brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by spíš zajímalo,odkud se tam ten nápis vzal.... 🤔 Předpokládám,že Vodafone to asi nebude a páč F1 si u nás zaplatila Nova,tak v tom nejspíš budou mít prsty.Jenom mi hlava nebere,jak si můžou dovolit přerušit vysílání rakouské veřejnoprávní TV,která si jistě za právo vysílat F1 zaplatila,nějakým nápisem??? Kde to proboha jsme? 

  • Kabel 300 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • hovno
  • brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já v nejhorším můžu vystrčit drát z okna a chytat rakušáky jako za komančů 😀 Akorát to teda neřeší problém,který je mezi Novou a Vodafonem.A nechápu,proč to přenáší na platící zákazníky.Kdyby aspoň teda ten nápis byl  srozumitelnej.Proč jasně nenapíšou,že to blokuje sám  Vodafone? Takhle to vypadá,že v tom má prsty někdo jinej a Vodafone nic,oni muzikanti.... 🤮

  • Kabel 300 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • hovno
  • brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...