Jump to content

jirka.zbrna

User
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by jirka.zbrna

 1. Tak to jsem se asi díval na TV Elvis Presley 😀
 2. Mě to asi do půlky taky v poho jelo,ale pak najednou tma....a ten nápis.Pak chvilku formule a zase nápis.A tak ještě párkrát a pak už to zase jelo.
 3. Tak já v nejhorším můžu vystrčit drát z okna a chytat rakušáky jako za komančů 😀 Akorát to teda neřeší problém,který je mezi Novou a Vodafonem.A nechápu,proč to přenáší na platící zákazníky.Kdyby aspoň teda ten nápis byl srozumitelnej.Proč jasně nenapíšou,že to blokuje sám Vodafone? Takhle to vypadá,že v tom má prsty někdo jinej a Vodafone nic,oni muzikanti.... 🤮
 4. Ale KDO to blokuje? To mě zajímá.Kdo.
 5. Mě by spíš zajímalo,odkud se tam ten nápis vzal.... 🤔 Předpokládám,že Vodafone to asi nebude a páč F1 si u nás zaplatila Nova,tak v tom nejspíš budou mít prsty.Jenom mi hlava nebere,jak si můžou dovolit přerušit vysílání rakouské veřejnoprávní TV,která si jistě za právo vysílat F1 zaplatila,nějakým nápisem??? Kde to proboha jsme?
 6. Asi po hodině sledování F1 na ORF1 mi zčernala obrazovka a vyskočil nápis"Vysílatel programu nemá práva k vysílání tohoto pořadu na území České republiky." A pak znova a znova.To je horší,než za komančů.Ti taky rušili Svobodnou Evropu a Hlas Ameriky.Jak si to ty kurvy můžou dovolit?Zaplatil jsem si balíček,v kterém jsou i ORF1 a ORF2. Jakým právem si dovolujou mi tyto programy omezovat?A kdo vůbec to vůbec omezuje?
 7. jirka.zbrna

  EPG

  Poslední dobou EPG tragédie.Asi si budem muset zase začít kupovat nedělní Blesk s programem na příští týden 🙂
×
×
 • Create New...