Přejít na obsah

Neustálé výpadky Brno


Návštěvník Ex

Doporučené příspěvky

Návštěvník warman

Stačí že si tvůj soused přiskřípne kabel a pak stačí zapnout tv a už to jde do kytek. Já měl kabel v ruličče (cca 10 metrů) a celkem často se mi modem sekal a jel hůř internet. Pak jsem ho vyměnil za kratší a vše už je v pořádku. Úrovní signálu to nebylo, ta byla na hodně slušné hodnotě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník YABAKA
K těm výpadkům poslední dobou - bydlím v centru (resp. oficiálně už Veveří) a s výpadky se potýkám víceméně rok v kuse. Už jsem z UPC dostal informaci, že se jedná o nějaké "rušení", které je velmi nepravidelné a nedokáží jej najít. S tím, že nejprve jsou výpadky menší (třeba co 5 minut na pár vteřin) a postupně se prodlužují přes výpadek každého druhého paketu až k nemožnosti cokoliv dělat...

 

Jak píšu, jediné, co se mi povedlo z UPC dostat je informace, že se jedná o rušení a že je jim to líto. Jediné, jak prý můžu pomoct je každou chybu hlásit hned, jakmile se projeví...

 

Teď byl tak měsíc klid. Předevčírem se to opět projevilo, tak jsem jim napsal (přes mobilní připojení) a dostalo se mi odpovědi, že mám zkontrolovat, zda jsem připojen přes WiFi, nebo kabel, čili na jakékoli rušení zapomněli... což mě přesvědčilo o tom, že fakt nemá čekat, až si UPC opraví problémy na síti a prostě jim poslat výpověď.

 

Jak tady tak čtu, kde všude s tím mají problémy, tak to asi nebude nějaké lokální rušení, ale prostě nějaká krávovina obecně v síti.

Ta výpověď je sice hezký řešení, ale musíš mít kam jít. A tím nemyslím nějaký zvonkový dráty typu O2 nebo 3G přes mobil, kde jsou s netem problémy ještě větší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
K těm výpadkům poslední dobou - bydlím v centru (resp. oficiálně už Veveří) a s výpadky se potýkám víceméně rok v kuse. Už jsem z UPC dostal informaci, že se jedná o nějaké "rušení", které je velmi nepravidelné a nedokáží jej najít. S tím, že nejprve jsou výpadky menší (třeba co 5 minut na pár vteřin) a postupně se prodlužují přes výpadek každého druhého paketu až k nemožnosti cokoliv dělat...

 

Jak píšu, jediné, co se mi povedlo z UPC dostat je informace, že se jedná o rušení a že je jim to líto. Jediné, jak prý můžu pomoct je každou chybu hlásit hned, jakmile se projeví...

 

Teď byl tak měsíc klid. Předevčírem se to opět projevilo, tak jsem jim napsal (přes mobilní připojení) a dostalo se mi odpovědi, že mám zkontrolovat, zda jsem připojen přes WiFi, nebo kabel, čili na jakékoli rušení zapomněli... což mě přesvědčilo o tom, že fakt nemá čekat, až si UPC opraví problémy na síti a prostě jim poslat výpověď.

 

Jak tady tak čtu, kde všude s tím mají problémy, tak to asi nebude nějaké lokální rušení, ale prostě nějaká krávovina obecně v síti.

Ta výpověď je sice hezký řešení, ale musíš mít kam jít. A tím nemyslím nějaký zvonkový dráty typu O2 nebo 3G přes mobil, kde jsou s netem problémy ještě větší.

 

Zvonkový dráty O2 jsou krajní řešení, ale na většině území ČR spolehlivé. Někomu holt nejde o rychlost, ale o spolehlivost. Finančně shodně s UPC pak vychází libovolné WiFi připojení (kterých tady je hromada) se zálohou ve formě mobilního tarifu s rozumnou FUP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Když se mně nějaká služba nelíbí (UPC) a naopak se mně líbí služba jiná (O2), tak logicky od té prvně jmenované zdrhnu k té druhé jmenované :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Když někdo napíše

Zvonkový dráty O2 jsou krajní řešení, ale na většině území ČR spolehlivé. Někomu holt nejde o rychlost, ale o spolehlivost. Finančně shodně s UPC pak vychází libovolné WiFi připojení (kterých tady je hromada) se zálohou ve formě mobilního tarifu s rozumnou FUP.

a sám má připojení od UPC, tak je to minimálně divný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...