Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Tak Kino CS teď prochází nějakou proměnou, ještě do léta by na stejné pozici měl vysílat i kanál Festival ( http://www.digizone.cz/clanky/film-euro ... l-do-leta/ ).. takže si umím představit, že by třeba Kino a Doku mohli sloučit do jednoho kanálu - ráno a dopoledne dokumenty, odpoledne a večer české filmy a v noci festivalové snímky. Jinak ta Muzika CS má strašně široký záběr a vždycky tam logicky bude něco, co se někomu nelíbí... já ji sleduju přes IPTV a když se na ní výjimečně objeví nějaká písnička, která se mi nelíbí, tak to prostě na chvilku přepnu. Každopádně je to jediný kanál zaměřený na opravdu pouze českou a slovenskou hudbu a navíc úplně bez reklam a mluveného slova, v tom je Muzika CS naprosto jedinečná.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, myslím si, že kdyby o to v UPC opravdu stáli, že by jim dali i tu samotnou Muziku CS... ale i to Kino CS a Doku CS zas tak špatné nejsou a argumenty, že se na nich pořady často opakují už jsou podle mě v dnešní době mimo mísu... dneska už se skoro všude opakuje tolik, že nevím, proč zrovna tady by to mělo tak strašně vadit, když jinde to nikomu nevadí.. nevím, co by UPC udělalo prostě přidat CS balíček - kdo ho bude chtít, tak si ho objedná, kdo ne, tak si ho neobjedná..a místa má UPC evidentně až až, když budou přidávat např. Mňau TV, která nemá žádný program

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Proti gustu žádný dišputát, ale zcela souhlasím s Yabakou: "Obávám se, že naprostá většina klientů UPC nemá ani tušení, že nějaká Muzika CS vůbec existuje, natož aby o ni měli zájem."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu věřím, ale myslím si, že to samé platí i o Eroxxu a i řadě jiných programů, které v UPC jsou.. to, že něco většina lidí ještě nezná, přece neznamená, že by to nemohlo mít úspěch.. a v poradně FB nebo na Facebooku patří CS kanály spolu s Joj Cinema nebo Digisporty mezi ty, na které se lidi ptají docela často (samozřejmě u Digisportů vím, že je přidat nejde). Takový Eroxx podle mě taky drtivá většina lidí neznala a je v nabídce. A na rozdíl od Muziky CS jsem si ani jednou nevšiml, že by kdekoliv na internetu někdo psal, že o něj má zájem, ať už jde tady o UPC Zone, bývalou FB poradnu nebo FB stránku UPC. Asi se mnou většina lidí nebude souhlasit, ale já Muziku CS považuji za nejlepší hudební kanál od doby, co vysílala TV Galaxie.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde někomu Eroxxx TV? Mám anbídku Komplet a vše jde normálně, jen tato ejdna stanice ukazuje Přístup není povolen - kodovaný signál. Vše ostatní jde. Mam CA modul Včera vše OK :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...