Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Když tu narážíte na zvuk, u prémiových kanálů HBO bych to požadoval také. Nejlépe 2 zvukové stopy ENG/CZ + titulky. Zvuk Dolby Digital 5.1 pouze HBO 1. Proč to není u všech nevím. Dost často si zapínám domácí kino na filmy. Je to za zvláštní příplatek tak nevím v čem je problém. Už by to měl být standard...

  • Super
  • Super
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Karlovarský kraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník William_

Jen tak mimochodem,Prima Comedy Central HD se zatím testuje a max. do 14 dnů bychom se jí měli dočkat 🙂 ZDROJ: Napsal to David na FB pod jedním příspěvkem 😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sikorajiri25@gmail.com
 

Jen tak mimochodem,Prima Comedy Central HD se zatím testuje a max. do 14 dnů bychom se jí měli dočkat 🙂 ZDROJ: Napsal to David na FB pod jedním příspěvkem 😃

to je jenom dobře a nakonec to netrvalo ani tak dlouho oproti původnímu plánu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to se divím ,že si toho nikdo nevšimnul od asi večera hraje Prima Comedy Central HD.Ale  asi je nějaký problém s kódováním ,dost často se tam objevují barevné řádky .

ještě doplním na 626 MHZ, 256 QAM, 6900 KB/S.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

tak to se divím ,že si toho nikdo nevšimnul od asi večera hraje Prima Comedy Central HD.

To jsem se taky divil, já to objevil navečer, hned jak jsem zapnul STB. Ale jen díky tomu, že původní SD verze nebyla jen přesunuta na jinou pozici, ale úplně zmizela. Tím se mi odebrala z oblíbených a měl jsem všechny kanály posunuté. Může někdo zodpovědný říci, proč došlo rovnou k odstranění SD verze? Když všechny ostatní běžné české volně dostupné stanice SD verzi mají a navíc tady SD verze je na původní frekvenci pořád dostupná? Tedy je dostupná jen na televizi samotné, kde můžu proladit konkretní frekvenci. Na STB taková možnost není.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...