Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník notizia
7 minutes ago, Honza333 napsal:

proč by má být čt24 jen v SD verzi ?   ....... tedy podle tebe

Protože bez aktivování jediného volného kanálu 28 v současném DVB-T již na další HD kanál v slušné kvalitě není místo. UPC show HD jako reklamní kanál bych okamžitě  nahradil ČT D/ČT art a určitě má tato stanice větší prioritu než zprávy na ČT 24 co tam melou celý den stále dokola. V nočním vysílání je tam celou noc jen jedno dvacetiminutové regionálni vysíláni z Prahy, Brna a Ostravy stále dokola v nekonečných reprízách. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia
1 minute ago, Honza333 napsal:

no dobře a tak tedy od začátku proč DVB-T, jak koukám tak máš modul tak proč a k čemu T ???

A ty sám snad nemáš tři CA moduly? I když mám CA modul, tak mohu mít pro dítě klidně jen DVB-T a to nemůže mít ČT D v HD?

Jinak jsou i jiní zákazníci co mají pro další TV jen to DVB-T a nebo pro ty co mají od UPC jen internet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia
18 minutes ago, notizia napsal:

A ty sám snad nemáš tři CA moduly? I když mám CA modul, tak mohu mít pro dítě klidně jen DVB-T a to nemůže mít ČT D v HD?

Jinak jsou i jiní zákazníci co mají pro další TV jen to DVB-T a nebo pro ty co mají od UPC jen internet.

Já mám také více jak jeden CA modul ale chodím např. běžně ladit televize a podobně jiným.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia
14 minutes ago, pol241 napsal:

Tak další změna pro mne k horšímu. V DVB-C zrušili ČT 1 HD SM a běží česká verze.

 

Přesně tak, Češi se opět roztahují na Moravě a ve Slezsku. U nás na jihovýchodní Moravě jsou HD verze ČT v DVB-T aj v DVB-C nově české a ne moravské z Brna! Tak nyní jsou nově pouze SD verze ČT 1 v DVB-T i DVB-C moravské nebo moravskoslezské jak správně mají být dle příslušnosti k Brnu nebo Ostravě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kdypak jste se koukal naposledy v DVBT na CT1 (SD i HD) na regionální vysílání?

před 1 hodinou, pol241 napsal:

Tak další změna pro mne k horšímu. V DVB-C zrušili ČT 1 HD SM a běží česká verze.

 

Nic jsme nezrušili, jak to ČT vysílala, tak jsme to posílali dál.

Vy jste ale na té Moravě podezřívaví. Není žádný důvod (krom vyjímečně technických) na stávajícím stavu něco měnit

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...