Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

U nás nemáme programy HBO, Cinemax, Filmbox, ... a nemecké a maďarské programy nekódované tak ako Libor v Svätom Jure.

Zistil som však, že dnes bolo nahradené Óčko programom Retro Music TV a namiesto kanálu UPC Show HD beží regionálna televízia Ružinov TV HD. Rovnako ako Ružinov TV SD je však bez zvuku! Potom, čo máme už 5 mesiacov Raj TV len s monoskopom a EPG, teraz k nemu pribudol Ružinov TV bez zvuku. 😕

Upraveno uživatelem Fuchs Tomáš
  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Router Compal, CA modul, HD Mediabox
  • Bratislava IV.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 minutes ago, Fuchs Tomáš napsal:

U nás nemáme programy HBO, Cinemax, Filmbox, ... a nemecké a maďarské programy nekódované tak ako Libor v Svätom Jure.

Zistil som však, že dnes bolo nahradené Óčko programom Retro Music TV a namiesto kanálu UPC Show HD beží regionálna televízia Ružinov TV HD. Rovnako ako Ružinov TV SD je však bez zvuku! Potom, čo máme už 5 mesiacov Raj TV len s monoskopom a EPG, teraz k nemu pribudol Ružinov TV bez zvuku. 😕

Mne fungujú a ostatné problémy potvrdzujem . Pravdepodobne v utorok bude opravná aktualizácia aj na tv Ružinov. Prial by som si Primu krimi , ale to je iba moje zbožné prianie čo nehrozí.

  • -
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul
  • Svätý Jur
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník wwik
V 28. 3. 2018 at 10:01, Pavel m napsal:

Prima Krimi, který oficiálně startujte 2.dubna ve 20:00 filmem Dívka ve vlaku. Tento program naladíte na pozici 29 u Mediaboxů, pro CA Moduly je frekvence 538 MHz, SR6900, QAM256 (pozice po Eurosportu 3 HD).

Co když tam ten kanál pořád nemám, ačkoli zítra startuje??? Je možný, že UPC ještě neposlalo aktualizaci??? Je to s podivem, protože ho nemám ani na STB, ačkoli už by tam měla běžet nějaká promosmyčka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník wwik
před 8 hodinami, technik napsal:

Na kterém STB není Prima KRIMI HD naladěná?

Určitě už ji vysíláme od středy

Na TV bude potřeba asi naladit 538 MHz, SR 6900, QAM 256, ale to už tady bylo napsáno

No se mnou je to těžký:D STB mám starej KAON (ani už neznám to označení) a používám CA modul pro DVB-C na PC (ačkoli i po těch letech jsem si vědom, že to není oficiálně podporované řešení společností UPC). Starej KAON mám právě kvůli anténnímu výstupu do PC, což nové STB nemají. Nic z toho by ale dle mého názoru nemělo bránit přijmu kanálu Prima KRIMI HD. TV je HD ready, PC taktéž. Na PC sem aktualizoval seznam frekvencí, ale protože PC bere signál ze STB, domnívám se, že dokud nebude daný program v STB, nedostanu ho do PC. V STB ale ani teď ten program není, ačkoli již vysílá. Zkoušel sem projet celou programovou nabídku, koukal i do "rezerv" a nikde nic. Mám srovnání s tím, že poslední nový kanál Seznam TV ale už mám, i když funguje pod rezervou. Stále se tak domnívám, že bych si měl nechat do STB protlačit nějakou aktualizaci, po které se nový kanál objeví...

Nebo Vy, jako zřejmě jeden z TOP odborníků a hlavně technik, se domníváte, že je to stářím STB??? Nic jiného už mě nenapadá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
18 minutes ago, wwik napsal:

Na PC sem aktualizoval seznam frekvencí, ale protože PC bere signál ze STB, domnívám se, že dokud nebude daný program v STB, nedostanu ho do PC.

Pokud nedelal HW design toho STB nejaky diletant, tak je antena pruchozi, tzn. co je na vystupu NEZALEZI NIJAK na tom, co mas v STB naladeno.
Teda prinejmensim se takto vzdycky antenni vystupy na zarizenich delaly.

Ostatne, co ti brani vytahnout antenni kabel z STB, strcit ho primo do PC karty a nechat vyhledat kanaly?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník wwik
42 minutes ago, Evzen napsal:

Ostatne, co ti brani vytahnout antenni kabel z STB, strcit ho primo do PC karty a nechat vyhledat kanaly?

Brání mi v tom to (a omlouvám se,že to neřeknu odborně), že vstup pro příjem signálu z domovní přípojky je kabelem s takovou "tou" šroubovací koncovkou, kdežto anténní výstup je klasickým koaxiálním kabelem. Karta v PC má taky klasický koaxiální konektor. A kvůli zkoušení těm kabelům rozhodně nebudu překuchávat koncovky:/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...