Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník David R.

HBO v SD nakonec necháme pro využítí do budoucna. Můžeme tam přepínat jednotlivé HBO kanály,. Například když bude free vysílaní třeba HBO 3, aby tu možnost měli opravdu všichni (hbo 3 uvádím pro příklad) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník black13

Zmeny v slovenskom UPC: CN tak ako v CZ, pribudlo War - promo a Filmbox family skoncil v Komforte... A ziadny Film+ HD. Teda zatial skor sklamanie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.
25 minutes ago, cvancara napsal:

Nez zacnu preladovat, tzn. Arte HD jiz neni, nebo je jenom jinde?

Na ARTE HD nám skončila smlouva a bohužel se nám nepodařilo prodloužit deal na další období. Informaci jsme nedávali do Newsletteru, předpokládali jsme prodloužení. ARTE HD měl velmi nízkou sledovanost. Ano, měl svoji cílovou skupinu, ale dlouhodobě se neposouval ve sledovanosti. A ani samotné ARTE nemělo výrazný zájem na propagaci programu v České republice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davide, mám dotaz: Když nakonec ty SD verze HBO programů zůstávají, žádné novinky v balíčku Filmbox Premium zatím nebudou? A u toho Arte HD, vzhledem k tomu, že bylo v Koktejlu, bude místo něj v balíčku Koktejl jiná stanice? Díky :) Jinak z Cartoon Network i TV Praha mám opravdu radost :) 

 

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.
3 minutes ago, Tommy Kindernay napsal:

Davide, mám dotaz: Když nakonec ty SD verze HBO programů zůstávají, žádné novinky v balíčku Filmbox Premium zatím nebudou? A u toho Arte HD, vzhledem k tomu, že bylo v Koktejlu, bude místo něj v balíčku Koktejl jiná stanice? Díky :) Jinak z Cartoon Network i TV Praha mám opravdu radost :) 

 

Zůstává jen HBO v SD. Změny stále probíhají, tedy prosím o Vaší trpělivost :) Novinky v tomto balíčku nechystáme. Arte HD zatím nahrazovat nebudeme, necháme si volnou pozici. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...