Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník David R.
8 minutes ago, cvancara napsal:

Aha, takze dalsi HD cizojazycny kanal zmizel a byl nahrazen duplicitnim.

Mimochodem - po prelazeni nejak taky nevidim Private TV. Taky mel nizkou sledovanost?

Ne, Privat zůstává :) frekvence: 626 MHz , přenosová rychlost: 6900 kb/s, modulace: 64 QAM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsem slepy, ale kdyz si setridim kanaly podle abecedy, tak tam nejak nikde neni. Sorry jako.

PRTV.jpg

Uz jsem ho nasel podle EPG - je tam, ale pod nazvem REZERVA a navic kanal hlasi Zadne video.

 

14 minutes ago, David - UPC napsal:

Ne, Privat zůstává :) frekvence: 626 MHz , přenosová rychlost: 6900 kb/s, modulace: 64 QAM

Na 626 je: HBO, HBO 2, HBO 3, Cinemax, Cinemax 2, rezerva, rezerva.

Upraveno uživatelem cvancara
  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@David - UPC Cartoon místo Nicku HD koukám opravdu běží. Je to asi lepší. Nicméně, několik poznatků. Je označen jako HD (CAM i Kaon) i když je program v SD rozlišení. Zatím bych tam to HD neuváděl. HD bych tam připsal až to HD bude od listopadu. Ten rozdíl bude dramatický a současné označení je podobně jako u Óčka Expres HD, které je jen SD upscale, matoucí. Druhá věc se týká češtiny. Ta tam je i není. Jeden díl nebo pořad běží česky a následující třeba anglicky. Česky je zatím možná tak 75% obsahu. A třetí věc je, že Cartoon obsahuje rumunské reklamy. Nevíte blíže, kdy by mělo k 100% češtině/HD/českým reklamám dojít? Jinak za zařazení díky, ale mám trochu pocit, že se provozovatel stanice se spuštěním u nás lehce unáhlil. Je to trochu paskvil. Zkuste prosím na Turner zatlačit ať na tom zapracuje. Snad bude časem sledovanost. Jinak by mě zajímalo, odkud k vám stanice putuje, jelikož hlavní verze stanice pro Rumunsko a Maďarsko je stále 4:3. Nějaký nový feed, ne? S Filmem+ HD jste mile překvapili, ale Arte HD mi bude upřímně chybět. Měla unikátní obsah. Nízkou sledovanost a neprodloužení chápu, přesto to zamrzí.

Upraveno uživatelem Jack_6428
  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.
4 minutes ago, Jack_6428 napsal:

@David - UPC Cartoon místo Nicku HD koukám opravdu běží. Je to asi lepší. Nicméně, několik poznatků. Je označen jako HD (CAM i Kaon) i když je program v SD rozlišení. Zatím bych tam to HD neuváděl. HD bych tam připsal až to HD bude od listopadu. Ten rozdíl bude dramatický a současné označení je podobně jako u Óčka Expres HD, které je jen SD upscale, matoucí. Druhá věc se týká češtiny. Ta tam je i není. Jeden díl nebo pořad běží česky a následující třeba anglicky. Česky je zatím možná tak 75% obsahu. A třetí věc je, že Cartoon obsahuje rumunské reklamy. Nevíte blíže, kdy by mělo k 100% češtině/HD/českým reklamám dojít? Jinak za zařazení díky, ale mám trochu pocit, že se provozovatel stanice se spuštěním u nás lehce unáhlil. Je to trochu paskvil. Zkuste prosím na Turner zatlačit ať na tom zapracuje. Snad bude časem sledovanost. Jinak by mě zajímalo, odkud k vám stanice putuje, jelikož hlavní verze stanice pro Rumunsko a Maďarsko je stále 4:3. Nějaký nový feed, ne? S Filmem+ HD jste mile překvapili, ale Arte HD mi bude upřímně chybět. Měla unikátní obsah. Nízkou sledovanost a neprodloužení chápu, přesto to zamrzí.

pošlu Vaší zprávu na video office, aby mi dali vyjádření. 

Co se reklam týče, tam si nejsem jistý. U AXN nejsou také plně lokalizované, ale zjistím a dám vědět. 

31 minutes ago, cvancara napsal:

Asi jsem slepy, ale kdyz si setridim kanaly podle abecedy, tak tam nejak nikde neni. Sorry jako.

PRTV.jpg

Uz jsem ho nasel podle EPG - je tam, ale pod nazvem REZERVA a navic kanal hlasi Zadne video.

 

Na 626 je: HBO, HBO 2, HBO 3, Cinemax, Cinemax 2, rezerva, rezerva.

Hustler TV a Private TV se stěhovali do muxu 554 MHz, SR6900, QAM 256 (vedle Leo TV/Extasy a Eroxxx HD). Naprostá většina TV přijímačů si nastavení upravila.. Pro klienty s Mediaboxy se také nic nemění, programy zůstávají na pozicích 192 a 193.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník black13

@David - UPC Nemas, pls nejake aktualne info aj o zmenach v SR? Hlavne o Film+HD a odobrani Filmbox Family. Ked bol odstraneny topic UPC Slovensko, citim sa tu nejaky odstrceny... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@David - UPC Děkuju! Vím, že za to UPC nemůže. Ale čím více tlaku na provozovatele jednotlivých stanic bude, tím větší naděje, že brzy dojde k nápravě. Velká část provozovatelů se už konečně o náš trh docela stará a bere ho relativně vážně. Pozoruji u mnoha z nich v posledních pár letech značné zlepšení, ale je tu stále pár výjimek - jmenovitě třeba ještě přislíbené české verze Nat Geo HD a AXN HD. Já věřím, že Turner dodrží slovo a na Cartoonu zapracuje. Přesto by ale bylo dobré jim to připomenout a zjistit, jak se věci mají. Byla by škoda udělat špatný první dojem. 

Jinak jsem rád, že UPC se svými zákazníky skutečně komunikuje a snaží se věci řešit. Ať už skrze fórum, linku nebo Facebook. Pamatuji dobu před 5-10 lety, kdy se nešlo dovolat na zákaznickou linku a nikdo nic nevěděl. Před 3-5 lety se to začalo zlepšovat a už to šlo. Ale posledních 6-12 měsíců je to úplně jiné kafe, možná i vaši zásluhou, a tak, jak by to mělo být. Konkrétní přehledné rychlé odpovědi či rady. Když to srovnám s podporou jiných operátorů anebo O2TV, kde to je jako komunikace s robotem, je to fajn. Nepíšu to, abych vám podlézal, ale protože mám pocit, že to moc lidí neocení anebo si toho ani nevšimne. Když nějaká nadnárodní firma na sobě u nás maká a nemluví jen do větru, zaslouží si podle mě ocenit. Zlepšily se hodně služby a zlepšilo se ruku v ruce PR. To je jedině dobře a jen tak dál!   

Upraveno uživatelem Jack_6428
  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

@black13 Odstrčený? :) To mě mrzí, ale za nějaký čas budeme jedna krajina, co se nabídek týče. Z toho důvodu jsme odstranili UPC Slovensko, protože nechci dělat rozdíly.:) 

Zde přikládám info o SK stanicích

TS_104   506 MHz

 Na poziciu kde sa vysielala CBS Drama sa nasadzuje  WAR Svet valek   ;  LCN 172

Balicky Komfort , Komplet , Sport

------------------------------------------------------------------------------- 

Filmbox Premium SD konci a na jeho poziciu bude presunuty Filmbox Family SD ; LCN 106  

Miesto Nickelodeon HD konci a miesto neho bude  Cartoon Network HD   ;  LCN 258

Balicky Komfort , Komplet, Kids

-----------------------------------------------------------------------------------

Golf Channel

Zmena v balickoch na Komfort, Komplet, Plus, Sport

@Jack_6428 Díky, vážím si toho, protože taková slova jsou stále , i pro mně osobně, vyjímečná a o to víc mně těší  Je to známka, že děláme svojí práci dobře.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...