Odesláno 30. října 2024 1 rok před 6 minutami, pmalecek napsal: Zeptám se asi hloupě, ale jak moc starý je ten notebook, aby fungoval s W7 a nefungoval s W10? Vytvořit instalačku je to nejmenší, nároky na HW jsou dosti podobné. Někdy stačí změna user agenta. Třeba v případě iVysilani. Pak jede i pod XP. před 18 hodinami, Marek-26 napsal: Protože se nevyplatí vývoj kvůli pár geekům? To co běží v prohlížeči by mělo být na platformě nezávislé a běžet pod jakýmkoliv OS. Ale to by tam nesměla být tuna ochran. Nefunkčnost v MacOS je na pováženou, ten používá okolo 10 procent lidí. Start - Základní Compal CH7465 Opava
Odesláno 31. října 2024 1 rok Centrum péče @Ivo2003Nevím, vůči komu byla zmínka o nefunkčnosti na macOS, tak raději doplňuji, že macOS podporujeme 🙂 Super Fibre Extra ALLinONE Vodafone TV app Samsung Pardubice
Odesláno 31. října 2025 31. říj ...po roce.Tak zadna zmena... Zorin18 OS (ubuntu). No tento ntb Carbon X1 gen3 na w11 nepobezi (ofic) , aspon ze dali +rok na w10.Pro konkurenci neni problem oneplay+poda... -pekne funkcni bezdratovy displej na samu↓↓↓ -vidim i 4x LG sousedu..)) - - - CI O-va
Odesláno 31. října 2025 31. říj Protože je VF totálně vypatlaný s tou blokací Opery. - - - CA modul OVA
Odesláno před 12 hodinami12 hod Přemýšlím o přechodu k Vodafone ale nefunkční TV v Linuxu je jedna z věcí, co mě odrazuje. Ještě, že mě napadlo to zkusit. Že to nepůjde ještě v roce 2026 jsem popravdě nečekal. - - - - Golčův Jeníkov
Odesláno před 12 hodinami12 hod Nejde a už ani asi nepůjde, Vodafone tak nějak pomalu chystá přechod na novou televizní platformu, takže tu současnou už moc neaktualizuje. Kabel 150 Mb/s - Komfort Compal VF, VTV box, CA modul Brno
Přidat se ke konverzaci
Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.