Jump to content

Nefunkční www muj Vodafone

Snah
 Share

Recommended Posts

Koncem týdne mi přestala fungovat stránka https://www.vodafone.cz/muj/ respektive se přihlásím, ale po přihlášení je stránka úplně prázdná (bílá) bez i hlavičky, patičky apod. Nepomůže F5, Ctrl+F5. Zkoušel jsem v několika prohlížečích (chrome, edge, IE), v anonymním režimu a na různých PC. To vylučuje problém s cookies, cache, doplňky apod. Přihlášení proběhne (pokud zadám schválně chybné heslo, tak mě správně dál nepustí), v prohlížeči ve vývojářských nástrojích (F12) vidím že je něco načteno, ale jakoby se nic nezobrazí.

Napadá vás co s tím?

• 300 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • CISCO EPC3925, CA modul
  • Zlín

Podle mých informací z pátku by se mělo jednat o výpadek služby Můj Vodafone a pracuje se na opravě. 

• Thanks 1
  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Xiaomi, 1x Technicolor
  • Praha

Pak mě ale zaráží, že si tu nikdo přede mnou nestěžoval. To opravdu nikdo nepoužívá nebo to nefunguje jen někomu?

• 300 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Zlín

@Snah Minulý týden vypadly stránky či samoobsluha několikrát na různě dlouhou dobu. Asi ti, co se snažili přihlásit v době výpadku to neřešili zde na fóru. 

• Kabel 500 Mb/s
  • Premium 5G
  • Komplet
  • Compal LGI, Compal VF, Arris,
  • Brüx

Chápu to tedy správně, že je to pozůstatek těch výpadků a zatím mám počkat? Nebo rovnou absolvovat porod na infolince?

• 300 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Zlín

No, jestli to nefunguje ještě nyní po smazání cookies a cache prohlížeče, tak je něco špatně, jelikož to jinak normálně funguje. Pak bude třeba kontaktovat Vodafone.

• Agree 1
  • Kabel 500 Mb/s
  • Premium 5G
  • Komplet
  • Compal LGI, Compal VF, Arris,
  • Brüx

Citovat

Pak bude třeba kontaktovat Vodafone.

Já bych rád Vodafone znovu kontaktoval, tak jak v pátek. Ale doopravdy se mi nechce čekat na lince déle než je nutné. Dnes třeba už 15 min čekám na operátora, ale nejsem jediný a například na Facebooku jsou případy, kdy se čeká i hodinu. Řekl bych, že nejprve by to chtělo posílit lidské zdroje na klientském centru. 

Edited by Pepe
  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Xiaomi, 1x Technicolor
  • Praha

Tak na infolinku jsem se doboxoval a řekli mi, že mají opravdu zvýšený počet hlášení na nefunkčnost po přihlášení a předávají to technikům. Každopádně čím víc lidí jim to nahlásí, tím vyšší prioritu to získá.

• Agree 1
  • 300 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Zlín

Zdravím..

Po týdnu válčení to už vzdávám. Nevim co stím. Po převodu z exUPC nejsem schopen se dostat na "muj Vodafone". Vždy skončim na "Ověření údajů". Nezná to ani mé číslo plátce, ani variabilní symbol :D. Dovolat se na číslo 800 777 777 se neda i vice jak hodinu tam pořád hraje hudba a nikdo to tam nezvedá a to už zkouším několik dní . Robot na Chat podpoře neustale vyhazuje bublinku, že mému požadavku nerozumí. Tak zkouším ještě poslední možnost forum. Jde mi hlavně o zaplacení internetu. Když placení kartou vypli, tak teď nevim jak to uhradit, když se na muj Vodafone nedostanu.

• Sad 1
  • 150 Mb/s
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • jghvg
  • Pardubice