Přejít na obsah

CA modul bez signálu


Návštěvník Guli

Doporučené příspěvky

Na stejný problém je stejná odpověď, takže řešení bude možná stejné jako jsem popsal výše.

V 1. 4. 2022 v 12:32, tomus napsal:

S velkou pravděpodobností to bude špatným signálem na jednom nebo dvou multiplexech (frekvencích).

Tady máš odkaz na seznam multiplexů, tak si to porovnej s tím co ti nejede.

https://static.vodafone.cz/cp/docs/tv/frekvencni_prehled_digitalni_kabelove_televize.pdf

 

 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dave79

Rozumím tomu a chápu že pravděpodobně to  bude a je špatným signálem na určitých multiplexech. Ale z ničeho nic? Vše normálně fungovalo a nejdou není signál? Na jiné televizi se STB jdou všechny programy normálně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dave79

Nebyly. Zatím jsem nedělal nic. Nese to pro mě určité komplikace( TV na zdi, kabely schovaný, atd...), ale samozřejmě to kontrolovat budu. Spíš mě zaráží, že vše bylo funkční a bez jakéhokoliv vnějšího zásahu to najednou nejde. Další věc je, že mám bohužel podobné zkušenosti už z minulosti (UPC), kdy z ničeho nic začaly třeba "kostičkovat" určité programy a nepomohla žádná výměna koaxiálu apod. Po pár dnech se problém vyřešil sám a vše opět fungovalo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zatím nevíme co konkrétně kostičkuje. Třebas to v okolí nebo jinde zlobí i někomu jinému - pak by to bylo jak popisuješ, že se to "samo" opraví.  Nebo je to již zmiňovaná kolize s novým 5G vysílačem v okolí, zatím nevíme které jsou to frekvence a na jaké adrese. Komplikace jsou vždy, buď se překonají, nebo se to nechá tak jak to je.

  • -
  • -
  • Klasik
  • 2x CA modul (Lica r2008, UPC r2015)
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník juliana

Tak se vracim,kabelem to neni,dala jsem jiny kabel a te programy nefunguji,uz jsem jelen,jak je mozny ze na kabel dcery to jede a i na ostatni ne,kabel dcery je obyc koaxialni jak i u te druhy tv.Na vodafone volano ve ctvrtek a stale neozvali,na technicky se proste neprobojujes,ne chteji pripojit

Upraveno uživatelem juliana
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...