Přejít na obsah

CA modul bez signálu


Návštěvník Guli

Doporučené příspěvky

Návštěvník juliana

Mam zasuvku v obyvaku u ktere je rozdvojka,jeden kabel cca 10m vede k tv ktera ma problem s programami na jedne frekvenci,pise ze neni signal,druhy kabel vede do jine mistnosti a je cca 20m dlouhy k druhy tv ktera problemy nema.A prave na tomto kabelu bezeji programy i na problemove tv.O vikendu jsem zkusila pripojit jiny kabel k tv v obyvaku a stejna hlaska ze neni signal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dave79

Tak koaxiální kabel vyměněn za jiný, kvalitní. Výsledek žádný. Frekvence 762 MHz, 770 MHz a 778MHz jsou úplně bez signálu. A to na všech zařízeních ( 2x CA modul, 1x STB) Zítra zkusím zavolat na Vodafone a dám vědět jak jsem pochodil. Je ale hodně zajímavé, že podobný problém má i podle tohoto vlákna víc uživatelů. Nejvíc mě na tom štve, že z mého pohledu to přestalo fungovat z ničeho nic (rozvody doufám si tvrdit kvalitní, nikdy nebyl dlouhodobější problém), bez nějakého zjevneho důvodu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na těch uvedených frekvencích pracují 5G vysílače mobilních operátorů a pokud jsou někde poblíž, tak klidně mohou sestřelit i signál hlavního rozvodu kabelovky, nejenom domovního rozvodu. VF to v takovém případě řeší jenom tím, že uživateli vnutí set-top-box pro netovou TV (ono se vlastně ani nic jiného dělat nedá).
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Guli

Muzu se zeptat kde Dave79 bydli,ja na praze  14 Cerny Most.U mne nejdou vsechny programy na frekvenci 762MHz ale je divny ze na druhy tv to jde

Upraveno uživatelem Guli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dave79

Bydlím v Olomouci, v části Hodolany. 

Zkusím ještě obejít sousedy, jak je to u nich, ale obávám se že většina nemá zaplacen žádný balíček a sledují jen základní programy, takže asi nic nezjistím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dave79

Po dopoledním telefonování, restartování, zapínání a vypínání, ladění programů sem a tam, nakonec zítra dojede technik. Tak pak dám vědět co se vyřešilo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...