Přejít na obsah

Statistiky připojení


Návštěvník radim.kadlec

Doporučené příspěvky

Návštěvník radim.kadlec

Lze někde v Můj Vodafone nebo na modemu Compal zjistit statistiky množství přenesených dat na pevném internetu za minulá období?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už je to tady nedávno řešilo, bohužel nelze, ale vzhledem k tomu že data jsou neomezená, tak je to celkem jedno, počítání dát si můžeš maximálně zapnout na konkrétním zařízení ,třeba na počítači nebo mobilu.

https://www.techforum.cz/topic/60718-přenesená-data/

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to skoda. Vzdy me celkem prekvapilo, jak 14 dni nemocenske, distancka, Home office dokazala navysit data a delal jsem si statistiku. Zkousel jsem tu moznost najit a aktivovat v routeru Asus, ale je cidet jen aktualni traffic. Zase tak nutne to dal nepotrebuji. 

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Tube taky mě to u UPC bavilo sledovat. Dřív. Pak přišel covid. Jak kdy ale až čtyři lidi střídavě doma se svými požadavky na školu, práci, Teamsy, nějaký ten Netflix, další elektonické hračky jako 3D tiskárny, příprava nějakých věcí do technických kroužků. Příprava nějakých věcí do práce. Tak jsem se na sledování dat vykvákl. Co bylo míň příjemné než data, nárůst spotřeby elektřiny. Tam se raději naopak na elektroměr preventivně radši ani nedívám, nebo by mě mohlo hrábnout 😷😄

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Marek-26 No aby to melo nejaky smysl, muselo by to byt na delsi bazi. Mam prehled Down/UP od 07/2016

Do 01/2022. Bylo zajimave sledosvat kdy se Down prehoupl z xx xxGB na xxx xxxGB

@Sparrow No mam jen manazera dopravy. Vidim data po dnech, ale jen do doby, kdy vypadne elektrina, nebo neprovedu restart routeruScreenshot_2022-03-16-21-26-57-223_com.android.chrome.thumb.jpg.757d910e4c6f6bf648f9f9c0fa90a44f.jpg

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...