Přejít na obsah

Výpadky zvuku v nahrávkách


CableG

Doporučené příspěvky

Všimnul jsem si toho už včera na Prima Krimi, ale to jsem myslel, že jde o nějakou náhodnou chybu, nicméně dneska jsem to zpozoroval zase na Prima Cool - obraz běží, ale zvuk na cca 1 sekundu vypadne. Pozoroval jsem to na set-top boxu a na aplikaci v iPadu, takže je to zjevně platformně nezávislé, opakovaným přehráváním poškozeného úseku se chyba objeví vždy na stejném místě. Jak je to v lineárním vysílání nevím, ale když si stejný pořad pustím na Telly, tak tam ten výpadek není a je všechno v pořádku.

 

Není čas na nějakou malou údržbu? Když už to stojí za starou bačkoru, tak by to aspoň to málo, co to umí, mohlo dělat bez chyb 🤷🏻‍♂️

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@CableG Hezké ráno, díky za zpětnou vazbu, toto bohužel obecně nedokážu komentovat, doporučuji proto zavolat na 800777731 nebo nám můžete konkrétní příklad popsat do zprávy na https://tam.je/forum a vše předáme na techniky.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, CableG napsal:

Všimnul jsem si toho už včera na Prima Krimi, ale to jsem myslel, že jde o nějakou náhodnou chybu, nicméně dneska jsem to zpozoroval zase na Prima Cool - obraz běží, ale zvuk na cca 1 sekundu vypadne. Pozoroval jsem to na set-top boxu a na aplikaci v iPadu, takže je to zjevně platformně nezávislé, opakovaným přehráváním poškozeného úseku se chyba objeví vždy na stejném místě. Jak je to v lineárním vysílání nevím, ale když si stejný pořad pustím na Telly, tak tam ten výpadek není a je všechno v pořádku.

 

Není čas na nějakou malou údržbu? Když už to stojí za starou bačkoru, tak by to aspoň to málo, co to umí, mohlo dělat bez chyb 🤷🏻‍♂️

Bylo by dobré napsat alespoň pořad u kterého to bylo

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@technik Hvězdná brána S3, D59, čas 12:40

Hvězdná brána S3, D61, čas 56:29 - pro změnu zvuk běží ale zamrzne obraz na podobně dlouhý čas jako v předchozím případě zvuk (Telly v té době ok zvuk i obraz)

Hvězdná brána S3, D62, čas 53:23 - zamrzne obraz, zvuk běží

Sběratelé kostí S1, D3, čas 08:17 - obraz běží, vypadne zvuk

Sběratelé kostí S1, D3, čas 11:46 - obraz zamrznul, zvuk běží

Sběratelé kostí S1, D3, čas 11:52 - obraz běží, vypadne zvuk

Zkusil jsem dnes pustit ty Sběratele kostí na VTV Premium boxu a ty problémy na uvedených místech nebyly. Vzal jsem si tedy iPad, na kterém jsem se díval včera a ty chyby tam jsou pořád. Abych co nejvíc vyloučil nějakou cache nebo tak něco, tak jsem aplikaci smazal a znovu nainstaloval, chyby zůstaly.

Takže předpokládám, že jednotlivé typy zařízení mají svoje definované formáty a některé chybují?

Nemohu se ale zbavit pocitu, že jsem tyhle problémy pozoroval i na boxu, ale dívám se na něj minimálně (nemám na to nervy, je to fakt podivné zařízení), takže nevím, zda se mi podaří problém odchytit i na něm. Ale pokusím se. Btw když zmiňuji set-top box - pokud si pustím z Videotéky 4K verzi Ikaria XB1, tak zhruba v polovině filmu zamrzne obraz a jede dál jen zvuk. HD verze je ok.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to jenom v nahrávkách, je to i online. Včera jsem chtěl sledovat fotbal na Sport2 - nemožné - obraz co chvíli zamrznul a zvuk jel dál. Když se obraz rozjel, tak bohužel komentář byl totálně jinde. Po několika takových excesech, cca co minuta, už z toho byla parodie. Za tohle chce Vodafon platit? Jsou to nýmandi. Co na to Ondra-Vodafone když už ho tu máme?

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@Medvěd Pěkný den, mrzí mě, že vám to takto zlobí 😕 Na to vám ale nedovedu dát obecnou odpověď. Příčin může být spousta, obecně je určitě potřeba nejdřív zkusit klasickou kontrolu kabelů, modem i box restartovat atp. Pokud by to nepomáhalo, tak je zapotřebí takové konkrétní potíže řešit s kolegy z technické podpory, to znamená nahlásit vše na 800770077 (nebo 800777731 / *77 z mobilu Vodafone).

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@technik teď jsem si pustil ty Sběratelé kostí na iPhone a tam to dělá taky

před 16 minutami, Ondra - Vodafone napsal:

Pokud by to nepomáhalo, tak je zapotřebí takové konkrétní potíže řešit s kolegy z technické podpory, to znamená nahlásit vše na 800770077 (nebo 800777731 / *77 z mobilu Vodafone).

Ondro, zjevně jste ještě nikdy na technickou podporu nevolal. Já ano, strávil jsem tím nezanedbatelnou část ledna.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Ondra-Vodafone: Takovouhle odpověď jsem očekával. Pro mě je vaše přítomnost zde naprosto zbytečná, je to jako poslouchat operátora na infolajně. Akorát tam se nedá dovolat.

Ale jestli vás to fakt zajímá, tak to bylo na internetovém připojení Vodafone, u mě doma, na výkonném mobilním telefonu s naměřenou (v té chvíli) rychlostí na wifině 5G přes 270 Mbps.

Aplikace Vodafone TV, samozřejmě. 
A ještě jednu prosbu, nevím, jestli to snad nemáte povinné (to bych sice nechápal, ale respektoval), ale už mně nikdy neraďte, že mám cokoli restartovat a starejte se o to, aby vám to fungovalo.

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@Medvěd Chápu, že když máte potíže, chcete je vyřešit, bohužel nemám možnost řešit věci bez náhledu do systému ani nejsem technik, takže s takto konkrétními problémy pomoct obecně neumím. Možná vám rada ohledně restartu přijde úsměvná, ale bez tohoto doporučení to opravdu nejde, vidíme to v praxi... Nepomůže to vždy, ale pomůže to v tak významném objemu dotazů, že by nedávalo smysl tuto radu vynechat.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...