Přejít na obsah

HBO GO chyba 12.41


Návštěvník AndreaCh

Doporučené příspěvky

Návštěvník AndreaCh

Dobrý den, po převedení do IT systémů Vodafone mám přestalo fungovat přihlášení do HBO GO a hlásí to, ze si máme zkontrolovat předplatné s kódem 12.41.  HBO GO máme součástí TV tarifu, tak nevím, proč to najednou přestalo fungovat. Co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na HBO GO chyba 12.41

Dobrý den,

 

měl jsem stejný problém, nyní je potřeba - po převedení do systému - pohledat službu odpovídající teelvizi a rozkliknout si detaily, sjedete úplně dolů a tam je:

 

HBO GO  ZDARMA

Aktivaci provedete na webu HBO, kde jednoduše zadáte číslo své Vodafone TV XYZ a kód YZX. 

 

Kliknete na:

Přejít na web HBO

 

A účet poprvé vytvoříte skrz operátora. 

 

Chtěl jsem provést aktivaci se stejným e-mailem, ale to se mi nepodařilo, tudíž mám nyní účet na jiný e-mail. 

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AndreaCh

V aplikaci Můj Vodafone jsem samozřejmě informace k aktivaci účtu našla, ale v Častých dotazech Vodafone uvádí, že se převede i účet HBO GO s tím, že jako operátora budu uvádět právě Vodafone. Používám pouze jednu emailovou adresu, když nepočítám pracovní email a rozhodně se mi nelíbí varianta, že bych si musela zakládat nový email, proto doufám, že lze zprovoznit stávající uživatelský profil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Rado1

Po převodu z UPC k Vodafonu se mi stalo to samé.

Zjistil jsem to dnes, kontaktoval HBO a ti mně odepsali toto:

Citovat

Tato emailová adresa je stále vedena pod operátorem UPC. V tuto chvíli je potřeba obrátit se přímo na operátora, aby původní účet HBO GO smazal a email se tak uvolní pro novou registraci.

Tak jsem zavolal na kontaktní linku Vodafone a požádal je o smazání mého emailu ze systému exUPC, abych ten email mohl použít k nové registraci u HBO. To mi přislíbili a řekli, že to bude trvat několik hodin. Tak potom dám vědět, jestli už to funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@AndreaCh Hezké odpoledne, po převodu služeb může chvíli (pár desítek hodin) trvat, než se HBO GO překlopí. Případně tu samozřejmě je i možnost, že bychom provedli smazání původní registrace. Ale doporučil bych nejdřív chvíli počkat, ještě by vše mohlo proběhnou automaticky 🙂 Většina obsahu z HBO je také dostupná přímo v set-top boxu v rámci videotéky HBO OD.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AndreaCh

K převodu došlo před týdnem a stále není možné se k HBO Go přihlásit. Včera jsem navštívila prodejnu a problém nahlásila. Snad se to podaří vyřešit. Ve finále by mi ani nevadilo, kdyby byla původní registrace smazána, abych mohla pod svým emailem provést registraci znovu. Hlavně bych to měla ráda už vyřešené. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AndreaCh

S novou registrací nemám problém, kdyby to šlo. Ale můj email je již u HBO registrovaný a další profil si pod stejným emailem nevytvořím. Email mám jen jeden a další si kvůli tomu rozhodně vytvářet nechci. 

Upraveno uživatelem AndreaCh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna tohle jsem včera řešil taky. Po převodu na VF to fungovalo 2 dny a najednou není předplatné. Aktivace nešla provést, protože stejný email již existoval. Přihlásit se ale pod ním nešlo, protože není předplatné a 12.41 (nekonečná smyčka) . Na FB mě odkázala na stránky s popisem HBO GO, kde není o tom, co chyba znamená, ani prd. Jenom obecné kecy. Nakonec jsem musel provést novou aktivaci, jenom jsem musel použít jiný email (naštestí si můžu vytvořit náhradní jméno u stejného emailu), tak mě to tolik neštvalo. Jestli to časem půjde, je tam i volba změnit email, tak pak zkusím zase ten původní.

Upraveno uživatelem cvancara
  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

Pěkné ráno, pokud byste měli s přístupem do HBO GO potíže, tak vám můžeme původní registrovaný e-mail nechat smazat. V případě potřeby se nám ozvěte přes https://tam.je/forum s popisem situace. Druhá věc je, že by se vše mělo vyřešit po 8. březnu, protože u HBO Max už bude jedna registrace "napořád" a pouze se bude měnit to, jakým způsobem je účet předplacený. Takže i při změně - třeba přechodu mezi operátory vám zůstane jeden účet na HBO Max a jen si po přihlášení spárujete předplatné. 

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...