Přejít na obsah

Kaon KCF-B3001HCO (HD PVR)


tramin

Doporučené příspěvky

@tomus to jsi hodný, ale já bych ho stejně neuměl vyměnit. Ten zdroj se nedá koupit nový?

@Medvěd to vůbec není divná rada, naopak. Řeknu jim to v GME, snad  budou v obraze. Když už ho mám doma, navíc funkční ( spárovaný), tak ať ho ještě využiju aspoň na tu Primu.

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl dnes v GME, ale nepochodil jsem. Podívali se na to, řekli že tam nevidí nic špatně ( ten rezavý flek je prý lepidlo) a nabídli mi, že mi prodají všechny kondenzátory, ale musím jim říct typové označení. Anebo ať si zajdu někde do servisu. No nebyli moc ochotní...

V 10. 2. 2022 v 16:45, Marek-26 napsal:

Jestli je na vstupu signál dobrý, vzal bych filtr zpětného kanálu a něco se 4 výstupy (jednu rezervu pro strýčka příhodu i za cenu vyššího útlumu). Koukal bych po značkách jako Toner, Teroz, Teleste, FTE ... Hlavně F vstupy i výstupy 🙂 

A co tento  https://www.tipa.eu/cz/antenni-rozbocovac-geti-gss103-3-vystupy/d-242135/

 

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 tramin: Hele, jestli problém není v tom, že GME jsou prodejci. Musel by si narazit na někoho mimořádně ochotného, v čase, kdy v krámě nemá žádné další zákazníky a sám by musel být technicky zdatný, aby byl ochoten ti tyhle informace z doneseného kusu elektroniky vyčíst s rizikem, že když se potom něco někde po... tak mu to otlučeš o ústa :-)  Nemluvě o tom, že některé kondenzátory mohou být umístěny tak, že bez vyletování z desky jejich hodnotu nezjistíš. 
Obecně u kondenzátorů jsou důležité hodnoty kapacita (v nějak předponou dělených Faradech) a napětí - to je velmi důležité. Potom by tě ještě mělo zajímat konstrukční řešení kondenzátoru prostě proto, aby se vlezl na místo starého. O tom, že je nutné dodržet polarita součástky netřeba mluvit :-)

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, už jsem to vyřešil. Našel jsem pána v důchodu, který si opravami starých krámů přivydělává a ten slíbil, že to do 3 dnů opraví. Tak uvidím.

@Adolf.Shitler  co tento rozbočovač  : https://www.tipa.eu/cz/antenni-rozbocovac-geti-gss103-3-vystupy/d-242135/

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...