Přejít na obsah

Nové kabelové modemy na síti Karneval v oběhu


Návštěvník dmnc

Doporučené příspěvky

Dělal jsem chvíli technika u Karnevalu, a vím jistě, že veškeré příslušentsví k modemům se měli nechávat zákazníkům, protože když zákazník pak rozváže smlouvu tak toto zařízení musí vrátit s veškerým příslušentvím které dostal protože se jedná o "zápůjčku" a zařízení (+toto příslušentví) není majetkem zákazníka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dnes mi instalovali internet včetně instalace zásuvky a dostal jsem jetý modem bez příslušenství. Prý mají hodně vrácených modemů při přechodu na VoIP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Starší modemy se touto metodou většinou pošlou do věčných lovišt elektronického odpadu a zbytek nových, resp. zánovních kusu se posílá dál. Nižší náklady, logika procesu je jasná. Příslušenství by však dodat měli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte někdo zkušenosti ohledně toho, že při hraní hry Battlefield2 dochází často v nočních hodínách ke ztrátě připojení ve hře? Net samo o sobě jde v poho, ale údajně jde o problém modemu , jelikož není příliš vhodný na tuto hru. Uvítal bych od společnosti možnost si zakoupit vlastní, který by byl v tomto třeba lepší a nevyhodilo by mě to tak 5x ze hry a to mnohdy pak sekund po připojení a najetí do hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Argumentovat to modemem je opravdu vcelku směšné. Tehdy, když nemáš pomalu žádný na výběr. No, vlastně žádný a dostaneš to, co přinesou. Takže, ne, hledej příčinu jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
Návštěvník JirkaH

Nemate nekdo potuchy proc mi web rozhrani modemu WebStar zacalo hlasit "This feature is not enabled"? Kdyz mi net pred 6 mesici zapojili vsechny polozky sli zobrazit. Ted funguje pouze zalozka "System". Ostatni vypisuji:

 

This feature is not enabled.
This feature has not been enabled in your cable modem.

Please contact your data services provider for more information about this feature and its availability on the network.

To exit this page, click on the "Back" button on your browser tool bar to return to the previous page or click on the "System" link above.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...