Přejít na obsah

Nové kabelové modemy na síti Karneval v oběhu


Návštěvník dmnc

Doporučené příspěvky

Nerad bych se zde někoho dotknul..,ale zaplať pánbůh za klasiku...Tady ten nový modem na mě působí spíš dojmem ruského neohrabaného spořtebního výrobku..:')I když..,na stránkách výrobce ho pro prezentaci nasvítili velice hezky...=)Řekl bych..,že je to ze strany Karnevalu spíše krok zpět,než-li kupředu...No jo no...šetří se kde se dá..:'(nedá se...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

opravdu to na obrazku vypada celkem ok, ale kdyz jsem to mel v ruce, pusobylo to velice lacinym dojmem, proste lacina plastova krabicka....uvidime, jak to bude se spolehlivosti, to je nejdulezitejsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže to znamená,že technik už nevyměňuje zásuvku v bytě?Pouze se do stávající zásuvky zastrčí ten rozbočovač?

Ujišťuju se,protože mám nejbližší zásuvku u počítače průběžnou a kdyby mi jí vyměnil za koncovou(jak jsem se tady dočetl),tak by mi zkomplikoval život.

Díky za odp.

 

jo nevim, jestli je to standart, ale prave jsem u jednoho naseho zakaznika asistoval pri zapojovani kanevalacke pripojky do bytu, prisel technik, vrazil nam do ruky samoinstalalcni balicek, ze pry jen zapoji kabel, udela spojku, neco posteluje ve skrini a nazdar. Prej si to mame podle navodi sestavit, zapojit a ze internet pry tam uz jede...nekecal, jelo to :). No holt dneska se setri kde se da, driv chodil jeden technik na zapojeni kabelu a zasuvky a pak jinej technik s modemem a vyzkousel funkcnost. Docela me prekvapil ten spliter, ktery je delany na zasunuti do dvojzasuvky a udela s ni trojzasuvku. Mam z toho nejaky mizerny fotky, tak to sem muzu kdyztak pastnout, jak vypadaji nynejsi samoinstalacni sady :P mOdem dostal ten novej WebStar...no nic moc, plastova krabicka, co se celkem dost hreje a obrovsky napajeci zdroj :P
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidíš, takhle budeš komplikovat život ty jim. Protože:

a, ta zásuvka neprocpe signál zpátky a pak k Tobě stejně technik bude muset přijet

b, Tobě sice internet pojede, ale budeš rušit svojí televizí na druhé zásuvce ostatní až k převodníku.

 

Opravdu z Tebe budou mít radost :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za info,jenom jsem si to chtěl ujasnit.

Já si jí vyměním sám za koncovou(pochybuju,že mají zásuvky řady Tango od firmy ABB).

Určitě stále montují ty hranatý,jako před deseti lety.

Prosím tě nevíš,jestli je překážkou i rozbočovač(není to šunt),hádám že asi jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tohel trochu nechapu, jak jen USB ? dodavany modem ma jak sitovku tak USB a to nemluvim o tom ze ten modem co se o nem pise v topicu ma i router, alespon podle manualu uz v sobe !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...