Přejít na obsah

Rychlost - peering


thornung

Doporučené příspěvky

prgbrnoexupc1gimkez.png

... až na to Brno Itself s.r.o. download to celkem ujde (PRAHA <> BRNO ExUPC 1G) 🤨 vzhledem k tomu, že upload jede i tam ok, tak je někde asi chyba... Divné, ale jinak ok, jak to jede v Brně teď (BRNO <> ČR (Brno není ČR, to je samostatná republika 😋 ) )  Díky, snad už je to ok.

 

Edit: jo a koukám že ten Itself s.r.o. má i šílený ping... Snad jen pro dnes.

Upraveno uživatelem Wlassek
ping pong
  • 1000 Mb/s
  • -
  • -
  • TG3442DE
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@thornung Na stránkách UPC už žádné novinky nehledejte.

@Wlassek Ty si děláš srandu, ale pamatuji si, když byl výpadek v celé ČR, bylo to i v tom hlasovém automatu a stejně někdo zavolal, že mu to nejde. Tak jsem se ho zeptal, jestli slyšel tu hlášku (abych si ověřil, že tam opravdu je) a on mi odpověděl "To jako i u nás v Brně?" 

  • To se mi líbí 1
  • Haha 1
  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hledání výpadků normálně funguje (alespoň 7.4. ještě jo) https://www.upc.cz/pece-o-zakazniky/sluzby/vypadky/

Volal mi kámoš v 11h z konce baráku, jestli mi jde net, nebo je problém u něj. Tak jsem zjistil, že mne taky nejde a hrabou se v optice, kousek od nás. A že prej do cca 15h. Tak jsem se oblíkl, že si zajedu nakoupit, a vytáhnu nohy z baráku a ve 12h mi přišla SMS, že už je to OK :)

 

Těmi novinkami určitě Marek myslel, jako nové stanice, tarify atd.

Upraveno uživatelem Sparrow
  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Compal black, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Danny_79
V 6. 5. 2021 v 20:04, Danny_79 napsal:

Litvínov také bída download:

image.thumb.png.c90c66e18bdee2b0795eaf09aaa6c32e.png

Ahoj všem, musím reagovat na svůj vlastní příspěvek ke špatné rychlosti downloadu. Zjistil jsem, že měřením na jiném zařízení než je můj služební notebook Lenovo L450 vykazuje konektivita hodnoty 500/30 Mbit. Měřil jsem na kabelu a nenapadlo mě, že Gb LAN port na L450 bude vykazovat poloviční hodnoty downloadu než třeba Gb port na NB HP 255 G7, nebo na herním Lenovo Legion. Stejný problém vykazuje notebook partnerky, kterým je Lenovo T440 .... problémy dělají Gb porty od Intelu - žádný novější driver jsem nenašel. Na HP je Gb port od Realteku a na Legionu také - ty jsou bez problémů...

Tímto se omlouvám Vodafone, netušil jsem, že problém bude úplně jinde 😊

Dan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to nejspíš nebude problém samotný síťovky, ale instalace windows 🤔 většina notebooků má z výroby wokna už nainstalovaný, ale taky všelijak nestandardně potuněný a plný bordelu, proto je vždycky nejlepší hned ze začátku udělat čistou instalaci a tim se dost problémů předejde

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Danny_79

Minimálně partnerky notebook T440 má čistou instalaci widlí bez balastu a má to stejný problém jako můj noťas z práce......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...