January 24, 20215 yr Dobrý den, nevíte prosím vás někdo jak přenastavit v učetním software smtp server, aby odcházely emaily zaměstnancům? Od té doby, co převzal Vodafone nelze odesílat. Děkuji Jana
January 24, 20215 yr Kdo je poskytovatelem emailu, toho smtp nastavit. A jak v nějakém konkrétním účetním SW, to je spíš otázka na toho, kdo ten SW dodal. - - - - -
January 24, 20215 yr Také si myslím, źe je spíše třeba se obrátit na podporu toho účetního systému [emoji846] Redmi Note 9 Pro [emoji846] Super Super+ ALLinONE Vodafone TV Premium, CA modul Praha
January 24, 20215 yr Já možná tuším o co jde. Jestli oni tam nemají ty staré UPC emaily včetně SMTP serverů. Někde se tu řešilo, že postupně končí. Edit: tady se to řešilo Edited January 24, 20215 yr by Sparrow Super+ Red Basic Lite Základní Vodafone Station WiFi 5, CA modul Praha 10 - Vršovice
January 25, 20215 yr tak mi nakonec funguje smtp.dkm.cz ...... Děkuji za všechny odpovědi a rady 😀. snad to vydrží ješte dlouho
January 25, 20215 yr Na to mám právě obavu že už to dlouho nevydrží, takže radši si tam zadej adresu serveru který používáš pro příjem pošty a pak bude možná ještě nutné vyplnit ověření účtu, tedy přihlašovací jméno a heslo, jinak hrozí že to za několik měsíců budeš muset opravovat znovu. Kabel 150 Mb/s - Komfort Compal VF, VTV box, CA modul Brno
January 25, 20215 yr @Evzen Premyslel jsem o email serveru v Synology. V cem ho pouzivas ty? Super 500 Mb/s - - Compal CH7465 černý Ostrava - Zábřeh
January 25, 20215 yr před 4 hodinami, Evzen napsal: ......A z ruznych duvodu mi v tomto setupu vic vyhovuje relay pres smtp poskytovatele pripojeni k Internetu. Ze ty znas jen pristup k emailu pres nekoho dalsiho, neznamena, ze to tak delaji vschni. Nojo, ale to by to poskytovatel připojení k internetu (v tomto případě Vodafone) nesměl smtp server od UPC včetně jeho různě klonovaných bratříčků zaříznout. Což platí i pro Honzovu poznámku - zakázaný to rozhodně není, ale ne vždy se to dá použít. Takže uživateli, má-li připojení od VF/UPC, nezbyde nic jiného, než použít smtp server vlastní (nemá ho každý běžný uživatel, spíš naopak), smtp nějaké freemailové služby (a nejde to vždy univerzálně použít), nebo v lepším případě smtp server firemní, pokud je na firemním mailu. Což směřuje k tomu, pokud je tazatelka v nějaké firmě a pokud má mail firemní, pravděpodobně by byla rozumná cesta použít současně i firemní smtp server. Jojo, tyhle pošťuchovanice se mi docela líbí😉 Edited January 25, 20215 yr by sodekcz Premium - Základní Vodafone Station KrPole
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.