Přejít na obsah

Přechod na Vodafone internet


Návštěvník vosay

Doporučené příspěvky

Návštěvník vosay

Něco v tom smyslu, hlavně nejde o žádné položky a neměním to každý rok, natož měsíc. Třeba teď nebude potřeba ani routeru, takže otázka switche.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vosay

Jj, tu C6ku bych případně koupil, ale počkám jak bude fungovat ten Compal, dám mu šanci [emoji2] Spíš aby případně víc zařízení nedělalo nějakou rotiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vosay

Dávám na tvá slova, s tím počítám, TP můžu koupit kdykoliv. Stejně bych musel něco načíst, nikdy jsem to v režimu dvou zařízení neměl. Jak je nastavit resp asi ten router.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč mít dvě zařízení když to obslouží jedno....... nejspolehlivější zařízení je to který nemáš, jediný co jsem ti zapoměl říct nebud překvapenej ten Compal po zapnutí nabíhá velice pomalu no hodně pomalu tak klídek je to normální

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vosay

Já si právě také myslím, že čím méně, tím lépe, ale zase to musí umět co potřebuji. Tak já předpokládám, že to nějak dáme dohromady s tím technikem, potřebuji případně hned řešit ten nat v xboxu atd, dokud tu bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejen internetem živ je člověk (a venku bylo hezky):) ... Ten Mikrotik, pokud máš cos psal, je spíš takové šeptátko. Na 70/70  budiž, na rychlejší linku, ne že by nešel použít, ale má jen 100 Mbit porty. Za Compal v bridgi bych ho jako hlavní router určitě nedával.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...