Přejít na obsah

Opětovná registrace CA modulu


kotasek

Doporučené příspěvky

Jasně on má modul odkoupenej, já taky no tak máme smůlu, když to klekne.........  nelíbi si mi to ale tak to je..... a nepomůže mě ani svatej, jestli mu dávali nový zařízení tak nějákej odborník v tom nadělal bo..... tak to vidím já, oni to pořeší, jen narazit a nechat se přepnout a začít komunikovat s technickou podporou a jsem přesvědšenej že to pořešej, mám to za sebou, maj tam taky jenom lidi.....

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč ???? nechápu, pokud vím můžeš mít 4 zařízení, pokud není nějáká uprava ve smlouvě ??? To jsem neštudoval... Potom je ještě možnost že ta paní co ti to řekla neví co vůbec říká a má to v hlavě pomotaný, taky se mě stalo že jsem narazil na odborníka který nevěděl nic ale vůbec nic jen mlel dokola ty naučený fráze.......já to pořád vidím na nedorozumění a nepochopení problému ze strany VF

Upraveno uživatelem Honza333
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Opětovná registrace CA modulu

no vtip je v tom, mel jsem jeden ca modul /koupen/, 2x settopbx z Licy /koupene/, a jeden hadan v pronajmu, jak zrusili  sd vysilani sportu, chtel jsem aby ten hadan vymenili za Hd a druhy HD do pronajnu misto jednoho kusu z licy, pote co dovezl technik tedy 2x Hd stb mi prestaly jet programy placene  na CA modulu, tal kouknu na MUJ vF . a mam tam pouze 2x HD stb a z toho jeden je tam 2x se stejnym cislem stb i karty , jednou v pronajmu a jednou jako odkoupeny!!! a vse ostatni zarizeni byla zrusena.

tak jsem tam dnes volal , pani uznala, ze u toho jednoho HD stb je to nesmysl / stejny kus jednou zakoupeny a zaroven pronajaty/

no a chtel jsem tam vratit i ten  odkoupeny CA modul , na to me rekla, ze to nejde ze je stary a zruseny, takze celkem dobry gulas mi tam udelali ☠️

Upraveno uživatelem kotasek
  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal bilý
  • brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to tady tak čtu,tak si říkám,jaký jsem měl štěstí,když sem potřeboval převést odkoupený modul z jedné mé smlouvy na moji druhou a s jinou tv nabídkou a jestli mám pronajmutou kartu vrátit nebo jak to udělat co nejjednodušeji. Sice jsem musel ze startu človíčka na lince trochu popostrkávat do správných kolejí,ale výsledek byl takový,že nic sem nemusel vracet a do dvou dnů  se měla nabídka převést na novou smlouvu.No, a do dvouch dnů opravdu bývalá tv nabídka přestala jít a běžela jenom ta nová.Takže za mě napohodu.

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
před 1 hodinou, kotasek napsal:

no a chtel jsem tam vratit i ten  odkoupeny CA modul , na to me rekla, ze to nejde ze je stary a zruseny, takze celkem dobry gulas mi tam udelali

Jasnej Vodafonem zavinenej mrdnik...
Takze podrobne, ale strucne - takze zadny dlouhy souveti, ale v odrazkach - popsat do reklamace, co se stalo... vcetne cisel karet/modulu/STB. Aby z toho bylo jasne videt, ze dokud do toho nezacali oni vrtat, byl modul/karta funkcni.
A pozadovat, at zase zprovozni, co sami zkurvili.

Hotové, vyřízené...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...