Přejít na obsah

Opětovná registrace CA modulu


kotasek

Doporučené příspěvky

mam takovy problem, mam odkoupeny CA modul + pujcenou sparovanou kartu, ktery bezproblemu fungoval . pred vanoci jsem jeste doobj. dva media boxy do pronajmu, protoze vim , ze mohou byt 4 zarizeni na smlouvu. 

stalo se to ze na moje upc mi CA modul vyradili a nechali pouze ty media boxy, CA modul prestal tedy fungovat, Nyni kdyz jsem volal na linku a chtel ho tam vratit mi pani rekla , ze je stary vic jak 2 roky a ze nefunguje a nejde to . Ze si mohu pronajmou novy... 

umite mi prosim pomoci ???

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal bilý
  • brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč  ČTÚ.............., jednou ještě za UPC mi taky přestal fungovat CA, tak mě furt radily jak to restartovat posílali nový zápisy a potom z toho vylezlo že měli v systému špatně zavedený číslo CA a pochopitelně nový zápis chodil někam jinam tak jsem jim ho nadiktoval a šlo to za 10 minut. Já bejt tebou napíšu jím číslo CA ,číslo karty a věřím že to pořešej nebo to vyfot a pošli já myslím že je nějákej takovej problém v těch číslech modulů a karet, CA mám 3 a odkoupený funguje to vše bez problémů od začátku

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jasně ale proč hned takovýhle řešení já myslím že je někde nějákej zádrhel, číslo jak jsem říkal komunikace, nevěřím tomu pokud ten dotyčnej když řádně platí, proč by něco dělali proti zákazníkovi, je mi jasný že jím kolikrát stačí vysvětlit o co jde, to je taky zážitek ale já to beru že je to jen nějákej technickej zádrhel, je to spíš o tom začít komunikovat s někým kdo ví o co jde a né s operátorem, to je kolovrátek s naučenejma odpovědma....

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to chápu ale pokud je ta reklamace oprávněná tak proč by to dělali, co by z toho měli, já to chápu že chtěj peníze a když na to je nárok tak proč??? Jestli je ta reklamace neoprávněná tak mě nepomůže nikdo, já mám modul odkoupenej a jestli klekne tak kam mám psát reklamaci ???? Tak mám smůlu a nepomůže mi ani ČTU

Upraveno uživatelem Honza333
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...