Přejít na obsah

propojení 2 PC na jednom modemu


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
Návštěvník dmnc

Nic se nepulí. Ke každému PC jde stejná šířka pásma, jen holt, kdyz začneš na jednom stahovat, na druhém si přílíš "nepohraješ". Samozřejmě, pokud začněš např. stahovat na obouch PC současně, je jasné, že každý bude mít poloviční přenosovou rychlost. U prohlížení stránek však nic takového stejně nepoznáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik za odpoved.Kamos mi radil spojit dve PC pres Wifi wireles router nebo tak nejak,pak pry rychlosti zustavaji stejne i pri stahovani je to pravda? jy tomu moc nerozumim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

Pokud se na jednom PC stahuje, tak na druhym nemuze zustat maximalni rychlost :) Kdyz se na jednom pc s netem nepracuje tak na druhym to bude na maximum. Jinak to uz snad vysvetlit nejde....

Jestli mas v umyslu limitovat rychlost na jednom z PC, porid si router ktery to umi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zdravím,potřeboval bych poradit mám Turbo 1M a potreboval bych zapojit 2pc,zakoupil jsem si switch a kabaly mam natazene vse propojeno a jde mi jen jeden pocitac. poradi nekdo a jeste jestli pujdou i 3pocitace? diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kema
Zdravím,potřeboval bych poradit mám Turbo 1M a potreboval bych zapojit 2pc,zakoupil jsem si switch a kabaly mam natazene vse propojeno a jde mi jen jeden pocitac. poradi nekdo a jeste jestli pujdou i 3pocitace? diky

 

Tarif Turbo 1M má jen jednu IP adresu a druhou získat nelze, proto nezbývá nic jiného nežli router. Nejlépe se switchem pro 4 PC a ten koupený switch prodat nebo se domluvit s prodejcem že jej vrátíte a místo toho koupíte u něj router se switchem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...