Přejít na obsah

propojení 2 PC na jednom modemu


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

ok - zapojil jsem to jak jsi napsal, router sam pridelil jednotlivym PC IP 192.168.1.x .... PC se uz navzajem vidi, sdileni funguje, vsechno jede "OK" az na to, ze sme ztratil vsechny vyhody verejne IP (Azureus pise NAT error, Skype jde pomalu, DC jen pasiv...) co mam kde jeste nastavit? V nastaveni Routeru je toho tolik :shock: ze nevim co s tim... :cry: (Router mam OvisLink IP-3047),

 

sorry za neustaly problemy, ale nejsem expert na site....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si je stahl a ted jdu instalit,jeste malickost mohu mit prvni pc na USB a ten druhy na UTP vzhledem k delce kabelu by to jinak ani neslo.Jen jde o to ktery udelat jako primarni co se nebude vypinat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nefunguje mi ten soft co jsi sem dal ke stahnuti.Porad to pise zadny ovladac nenalezen.Rozbalil jsem ten zip a tam jsou dve slozky exe a jeste dve ini a pak dalsi asi tri.Klikam na vse nic se nedeje a kdyz dam ve vlastnostech vyhledat ovladace nic to nenajde.Neni jeste nejaky ovladac???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co tím mám dělat já?

jak mam nastavit tu sit/router tak aby me zase vsechno fungovalo jako driv - ztratil sem vsechny vyhody verejne IP (Azureus pise NAT error, Skype jde pomalu, DC jen pasiv...) co mam kde jeste nastavit? V nastaveni Routeru je toho tolik, ze nevim co s tim... (Router mam OvisLink IP-3047),...... pleeeeeeeeeeeeeeeas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze mam modem 5101E a na nej jsem sehnal driver a uz to slape.Jenze potiz je v tom,ze kdyz jsem strcil do pc USB a do druheho sitovku,vse se rozbehlo,net jde na obou nemusel jsem nikde nic nastavovat,zadny restart modemu proste nic.Jde mi to na obou pc,zadny problem.Takze vzhledem k tomu,ze jsem nemusel nastavovat na druhem pc sitove pripojeni,ani na mem pres usb jsem nic nenastavovel,modem jsem nerestartoval.Ocekavam ze se dostavi nejaky kopanec.Je mozne ,ze druhy pc,ktery jsem vcera koupil nepotrebuje nastaveni IP ani MAC adresy???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...