Přejít na obsah

Turbo 7000 za 118 ?


Návštěvník M.I.R.

Doporučené příspěvky

Návštěvník M.I.R.

Nevěděl sem, jak jinak to pojmenovat :)

No, teĎ sem tady pročítal fórum a nějak sem si vzpomněl, že Karneval nabízel tarif Turbo 7000 při objednání předplatnýho nějakýho časopisu. Bohužel jsem už ten dopis, kde mi to psal vyhodil a teď toho lituju. Úplně žive si pamatuju, jak sem si to čet a říkal sem si "Ježíš, k čemu mi je 7000 kbps, když mám 5000"... ale dneska mě to trklo a uvědomil sem si, že je k tomu i dalších 20GB :D omfg... sem lama... tak mě zajímaá, jestli tahle akce ještě platí a o vo to přesně šlo... díky moc za odpověď...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minuly tyden mi volali z Karnevalu, jetli nechci nejakou zvyhodnenou nabidku TV a pri te prilezitosti sem se ptal zda-li porad plati tato akcni nabidka a rekli, ze plati stale...! Zkuste se poptat. Myslite, ze je to vyhodne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Jo když jsem si tuto službu objednával, byl již znám nový cenník, který ale nabízel stejnou službu s jiným jménem, tedy TURBO 2000 alias TURBO 5M, ale asi o 70 Kč dražší. Ptal jsem se při objednání této akční nabídky, zda bude možno přejít zpět na TURBO 2000 a operátorka mě ujistila, že to není problém, tak jsem do toho skočil. Nyní jsem chtěl službu po půl roce vrátit na mé TURBO 2000 a ejhle, už to nejde! Tvrdila, že službu již nenabízejí atd.. takže jak jsme zvyklí, zase s námi pěkně zametli (vyj*bali) teď jim budu platit o 70 Kč více než kdybych to nechal jak to bylo .... ach jo, Karnevale, Karnevale, takto si vážíš zákazníků? Při volání na tu jejich slavnou linku vás sice upozorní, že se hovor nahrává, ale vsadím se, že kdyby přišlo na lámání chleba kdo co do telefonu řekl, zrovna jim ta nahrávací mašina nefakčila, máte někde nějaký nápad a nemáte někdo leták s tou nabídkou T 2000 (5M) > TURBO 7M za 118 Kč? Zajímalo by mne jak to tam bylo napsané.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • -
  • Vodafone StationDOCSIS 3.1
  • Severočech
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mifr

Děláš si doufám Ritchy jen srandu, že? Protože pokud ne, tak mám dojem, že má Karneval problém. To se ještě uvidí, kdo bude mít poslední slovo. Na IL nevolat, nestojí to většinou za tu snahu, ale mail je mail. A já myslel, že už se s švindlířským Karnevalem nezasměju :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děláš si doufám Ritchy jen srandu, že? Protože pokud ne, tak mám dojem, že má Karneval problém. To se ještě uvidí, kdo bude mít poslední slovo. Na IL nevolat, nestojí to většinou za tu snahu, ale mail je mail. A já myslel, že už se s švindlířským Karnevalem nezasměju :lol:

 

Mno to fakt není sranda, bych byl sice raději, kdyby byla, ale není. Jsou to pěkní loupežníci, už jsem jim odeslal peprný reklamční e-mail.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • -
  • Vodafone StationDOCSIS 3.1
  • Severočech
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...