Přejít na obsah

Nový 4k set-top-box


Návštěvník potox

Doporučené příspěvky

Návštěvník kuko61

Predpokladám, že CZ a SK budú v nasadzovaní nových STB medzi poslednými. Však sa k nám nikdy nedostal ani Samsung SMT-G7400 / G7401, ktorý sa používa v Nemecku, Švajčiarsku či Holandsku už veľa rokov. Možno preto, že sa v nich už nepoužíva fyzická karta ale oni to volaju virtuálna karta. Mal som možnosť stretnúť sa s ním u rodiny v Nemecku a je citeľne rýchlejší, ako KCF-SA900. Plus má viac tunerov, náhľad programu v EPG, či možnosť prehrávania médií z internej siete...
Ja mám dva týždne KCF-SA900 a aj keď sa tu píše, že je rýchlejší ako SA700, podľa mňa je dosť pomalý. Ešte keď k tomu pripočítam v niektorých situáciách nelogické ovládanie a neergonomicky navrhnuté prostredie, kde sa človek pri prepínaní alebo nastavovaní ukliká, nepovažujem SA700/SA900 za hodný odkúpenia. Muselo by prísť k redizajnu prostredia, aby neboli niektoré opakujúce sa operácie frustrujúce...

Upraveno uživatelem kuko61
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Jaba napsal:

Pokud se planuji nove setopboxy ma cenu nyni jeste odkupovat KAON KCF-SA700 nebo si nechat setopbox jen v pronajmu a odkoupit pak az ten novy?

Myslím že nový 4K setobox u nás hnedtak nebude, takže s odkupem bych si zatím nedělal starosti a klidně do toho šel. 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milan SK
V 10. 11. 2017 at 16:01, becvys napsal:

A jak to bude s CA modulem do budoucna. Zvládne 4K nebo to na něj nebude mít vliv? Já vím, že je velmi předčasné o tom mluvit, jen mne to zajímá. Nerad bych ho měnil za tu krabici... Dále by mně zajímalo proč už nejedou všechny programy v HD .... 

S CA modulom ti nejde TV archiv, nie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UPC Polska: Dekoder 4K w 2019 roku

 

Frans-Willem de Kloet, prezes UPC Polska, był 31 stycznia br. dostępny do dyspozycji użytkowników Społeczności UPC za pośrednictwem czatu na zasadzie AMA (ask me anything). Jedną z ciekawszych informacji, jakie przekazał, była zapowiedź wprowadzenia w 2019 roku dekodera obsługującego rozdzielczość 4K.
 

http://satkurier.pl/news/167703/upc-polska-dekoder-4k-w-2019-roku.html

 

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...