Přejít na obsah

Nový 4k set-top-box


Návštěvník potox

Doporučené příspěvky

1 minute ago, potox napsal:

Kedy vlastne plánuje liberty global vydať ten nový 4k box ?

https://www.youtube.com/watch?v=1ST_FYMUSxU

 

Unitymedia, německá sestra UPC, se připravuje na uvedení 4K obsahu

Největší německý kabelový operátor na trhu, společnost Unitymedia, kterou stejně jako firmu UPC Česká republika vlastní nadnárodní americký gigant Liberty Global, chystá v blízké době představit svým zákazníkům obsah ve formátu Ultra HD/4K. Tento krok souvisí s postupným uváděním nového Horizon boxu na jednotlivých evropských trzích. Lutz, Schüler, generální ředitel Unitymedia, to potvrdil webu Broadband TV News. 

http://www.rozhlas.cz/digital/televize/_zprava/unitymedia-nemecka-sestra-upc-se-pripravuje-na-uvedeni-4k-obsahu--1767506

 

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

NIkdy nehovor nikdy ;)

https://www.digizone.cz/clanky/novy-4k-set-top-box-skupiny-liberty-global/?ic=articles-in-rubric&icc=novy-4k-set-top-box-skupiny-liberty-global

Další prohlášení blíže specifikuje plány skupiny Liberty Global: Nejpozději do konce letošního roku bude přístroj k dispozici stávajícím klientům společnosti Virgin Media, během ledna 2017 klientům novým. Dále plánujeme jeho nasazení během příštího roku všude v Evropě. To znamená u zákazníků společnosti UPC Broadband v Rakousku, Švýcarsku,České republice, Polsku, Maďarsku, Rumunsku a na Slovensku. Dále u zákazníků společnosti Telenet v Belgii a zákazníků společnosti Ziggo v Holandsku. Ti všichni v budoucnosti obdrží nový set-top box."

Upraveno uživatelem ritchi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Blablabla...
Planujeme...
Ja taky "planuju" byt "v budoucnosti" milionarem... :-\

Papirova prohlaseni a tiskove zpravy... takovych uz jsme videli...
Jsem zvedav na realitu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

No ja uz mel na konte dokonce dva... kdyz tam pristala hypoteka od banky :)... pak jsem to obratem preposlal developerovi a bylo zase po srande... :)

Tim "spis tak nejak nikdy" jsem proste jen chtel rict "don't hold your breath"...
A taky jsme chtel upozornit velevazene publikum, aby si dobre vsimali velmi peclive vybranych formulaci v tech tiskovych prohlasenich - "chceme rozsirit", "planujeme zavest"...

Kde je treba Netbox a jeho "planovane" zavedeni FTTH v Brne na Kamechach v roce 2009... v srpnu 2009 pak mlzili o odsunuti na dalsi rok... a pak uz jen ticho, tiskova zprava zmizela z webu, atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak to bude s CA modulem do budoucna. Zvládne 4K nebo to na něj nebude mít vliv? Já vím, že je velmi předčasné o tom mluvit, jen mne to zajímá. Nerad bych ho měnil za tu krabici... Dále by mně zajímalo proč už nejedou všechny programy v HD .... 

  • Super
  • Super
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Karlovarský kraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Jaba

Pokud se planuji nove setopboxy ma cenu nyni jeste odkupovat KAON KCF-SA700 nebo si nechat setopbox jen v pronajmu a odkoupit pak az ten novy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...