Přejít na obsah

Zrusenie vernostneho programu zo zahranicia


Návštěvník musosoft

Doporučené příspěvky

Návštěvník David R.

@homberg UPC prošlo integrací, kdy došlo ke  spojení obou zemí, proto je z nás teď UPC ČeskoSlovensko a UPC Zone je určen jak pro české uživatele, tak i pro slovenské. Služby jsou poměrně podobné a problémy, které máme jako zákaznici jsou vesměs stejné. Proto prosím respektujte místní pravidla a zdržte se těcho zbytečných komentářů. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník musosoft

Ďakujem za Vaše príspevky,

Podarilo sa mi na nete nájsť nejaký starší vzor výpovedi. Formát som ponechal a dopísal tam "ke dni 11.11.2017". Je to prosím takto správne?

Na poštu pôjdem hneď zajtra, ale trochu sa obávam doby doručenia. Čo ak to príjde za mesiac 12.11.2017?

Oceňujem Vašu pomoc.

J7Hqb4pmTTuczxDQes-IRg.png

Upraveno uživatelem musosoft
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

@musosoft Zdravím, takto je výpověď v pořádku. Určitě si uschovejte podací lístek od dopisu. Výpovědní lhůta je 30 dní a zapracování dopisu je zpravidla do týdne od přijetí. Přijatý dopis si můžete ověřit přímo u nás, respektive mi za týden napište a já na to mrknu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z jakého důvodu vlastně nelze měnit/rušit služby v "Moje UPC"? Vždyť je to už dnes standard.
Bych uvítal následující možnosti změny v samoobsluze:

1) Možnost zapnutí/vypnutí věrnostního programu.

2) Možnost nastavit si nějakou službu/balíček k určitému datu.

3) Možnost nastavit datum, ke kterému chci zrušit nějakou službu (podat výpověď).

3) Možnost změnit si s/n modemu, CA modulu,...  Třeba i s omezením na možnost změny jednou za měsíc.

Upraveno uživatelem Zlaťák
  • -
  • -
  • Klasik
  • Technicolor, 4x CA modul
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

@Zlaťák Zdravím, tato možnost opravdu v MOJE UPC zatím nelze. V plánu na příští je přidat možnost odebrat / přidat službu nebo si jí změnit. Nyní jsme se zaměřili na platební možnosti, jako je přidání platebních tlačítek nebo QR kódu a MOJE UPC jako celel prošel celkovým re-designem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
7 minutes ago, David - UPC napsal:

@ZlaťákNyní jsme se zaměřili na platební možnosti, jako je přidání platebních tlačítek nebo QR kódu

Ze jsem tak smelej - z ceho presne vyplynula potreba upravy zrovinka v teto oblasti jako prvni?
To jako tolik lidi NEpouziva rozumne jednou-nastavim-a-vic-se-nestaram placeni jako SIPO nebo inkaso z uctu a plati separatne kazdy mesic? Nebo je za tim nejaka snaha snizit pocet neplaticu (na coz si nemyslim, ze zabere zrovna toto)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Treba tak, ze tam zadas cislo +420-999999999... Programatoruv pozadavek na existujici hodnotu bude uspokojen, ale realne bude ta hodnota ku **** ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To chápu, původně jsem tam chtěl napsat nějaké nesmyslné, ale nechápu proč někdo nedomyslí možnost prostě nemám.

Edit: Teď nad tím přemýšlím, když mi volají, volají na mobil, který tam vůbec zase není. Tak k cemu to tam vlastně je?

Upraveno uživatelem cvancara
Oprava
  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Evzen napsal:

Upraveno před 13 hodinami uživatelem David - UPC
Použití vulvárních slov, porušení pravidel

Vulvární slova jsou nějakou podmnožinou vulgárních slov? xD

Ono tam asi navíc původně bylo slovo, které se váže k produktu jiného otvoru, než je vulva ;)

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...