Přejít na obsah

Výměna zařízení


Návštěvník Dragokazov

Doporučené příspěvky

Návštěvník Dragokazov

Dva, jeden umřel už asi před rokem, po delším dohadování byl vyměněn za Horizon v režimu čistě STB s vypnutým modemem, teď umřel i ten druhý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, ptam se protoze UPC bezne zapujcuje max.2 boxy a z toho 1 s nahravanim a druhy obycejny, ale u tebe je to koukam trochu jinak.

Ja byt na tvem miste tak vemu ten maly HD Horizon box, umi videoteku a zpetne shlednuti, tim padem ani nebudes muset nic moc nahravat a prinejhorsim nahravat na externi disk take umi. 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dragokazov

No uvidíme, nelíbí se mi vůbec princip, kde bych si mohl přehrát jen něco a jen po omezenou dobu, navíc přehlížíš fakt, že neumožňuje něco jiného sledovat a nahrávat a disk bych si navíc musel ještě koupit. UPC samo nutí závazky, fláká všude pokuty a samo smlouvy nedodržuje (nejedná se ani zdaleka jen o tento bod). Poženu to jen tak z principu do nejvyšších extrémů, klidně k ČTÚ, případně výš a uvidíme jak to nakonec dopadne. Nám taky nikdy nic neodpustilo, tak proč bych měl já jako platící zákazník.. :)

Upraveno uživatelem Dragokazov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Já mám od UPC taky dva nahrávací PVR boxy s diskem, z toho jeden je cihla a jsem rád, že zatím oba fungují. S tím, že zpětné shlédnutí nahrazuje nahrávání bych až tak nesouhlasil. Jednak zpětné shlédnutí nefunguje u všech programů, za druhé je omezeno na sedm dní, což se nemusí podařit vždy stihnout, za třetí výpadky, kdy zpětné shlédnutí nefunguje vůbec nejsou zas až tak výjimečné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...