Přejít na obsah

Lupa: Marcel Procházka: rozhovor


Návštěvník Fabiak

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kema

Tam mu vyřiďte že já jsem jednen z těch, který limyt nepřekročí právě z toho důvodu že je moc nízkej. Zdá se to možná nelogické, ale vlastně to funguje tak, že mám prostě jen 2GB, které vydělím počtem dní - tedy děleno 31 - a mám na den pouhých 66MB a to jaksi na normální prohlížení stránek skoro nestačí. Zvláště když je doma celá rodina a každý navštíví své oblíbené stránky a postahuje svojí poštu.

Kdyby byl limit třeba 5GB tak by to bylo pro to TURBO 1M tak akorát. Nemuseli by jsme se tak trapně hlídat.

No a o tom to je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Vzhledem k tomu, že procento klientů dosahujících datového limitu je nízké, neuvažujeme nyní o navýšení těchto limitů."

Ale vždyť tahle věta odporuje sama sobě. Jestliže je skutečně málo klientů, co překračují limit, tak proč ho nenavýšit nebo nezrušit? Vždyť jim to neublíží a zákazníci budou spokojenější. Buď lžou nebo se snad bojí že by všichni začali stahovat jako o žovot a jejich síť by to neutáhla? Asi se snaží (blbě) vyždímat ze zákazníku za každou cenu co nejvíc peněz. Nějak zapomínají že nejlepší zákazník je spokojený zákazník.

Ať tohle nějak rozumně vyvrátí,dík.

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milink
Tam mu vyřiďte že já jsem jednen z těch, který limyt nepřekročí právě z toho důvodu že je moc nízkej. Zdá se to možná nelogické, ale vlastně to funguje tak, že mám prostě jen 2GB, které vydělím počtem dní - tedy děleno 31 - a mám na den pouhých 66MB a to jaksi na normální prohlížení stránek skoro nestačí. Zvláště když je doma celá rodina a každý navštíví své oblíbené stránky a postahuje svojí poštu.

Kdyby byl limit třeba 5GB tak by to bylo pro to TURBO 1M tak akorát. Nemuseli by jsme se tak trapně hlídat.

No a o tom to je.

 

Tak, tak 2GB bylo malo uz na Turbo 250, kdy jsem limit prekracoval vzdy tesne pred koncem mesice. S Turbo 1M to vypada uz tak na polovinu mesice. Primlouvam se taky aspon za 5 GB...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam mu vyřiďte že já jsem jednen z těch, který limyt nepřekročí právě z toho důvodu že je moc nízkej. Zdá se to možná nelogické, ale vlastně to funguje tak, že mám prostě jen 2GB, které vydělím počtem dní - tedy děleno 31 - a mám na den pouhých 66MB a to jaksi na normální prohlížení stránek skoro nestačí. Zvláště když je doma celá rodina a každý navštíví své oblíbené stránky a postahuje svojí poštu.

Kdyby byl limit třeba 5GB tak by to bylo pro to TURBO 1M tak akorát. Nemuseli by jsme se tak trapně hlídat.

No a o tom to je.

 

 

Také patřím k šetřílkům, ale docela by jsem si poslouchal internetová rádia a tak dále.

 

Ladinecek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkuste se zeptat, proč nemohou alespoň trochu navýšit upload ? Mít 3 Mb download a 300 Kb upload mě připadá "hodně nesymetrické". Co takhle 500 Kb ?

Osobně si myslím, že když "většina klientů limit nepřekračuje", tak bylo možné limity trošku zvednout - co takhle 1 Mb = 4 GB, 3 Mb = 15, 5 Mb = 30, 7 Mb = 50 ?.

Obávám se ale, že naše názory moc Karneval zajímat nebudou - tipoval bych na reakci ve stylu "změna by přinesla pouze větší vytížení sítě, ale ne větší počet zákazníků", nebo něco v tomhle smyslu.

Abych jenom nekritizoval - za zrychlení děkuji (přece jenom si Karneval pochvalu za zrychlení zaslouží).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo ale ta rychlost je nějaká divná , mám 7M ale jakž takž garance je 4 M , takže to zůstalo vlastně při starém. Dále ve směru odemne je jen 500 tož to je fakt terno 7M / 500 K opravdu vyvážená nabídka :x a limit 40 GB na 7 Megu ( ikdyž ve skutečnosti 4 M) to je sílá .

 

Naschvál se pána zeptejte co má za připojení a jakej limit :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Nivico: To ti můžeme říct už ted, zaměstnanci Karnevalu mají ve většině případů vždy nejrychlejší tarif se stejným datovým limitem jako obyčejný zákazník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...