Přejít na obsah

Lupa: Marcel Procházka: rozhovor


Návštěvník Fabiak

Doporučené příspěvky

Vem kalkulacku, a......

Právě, že jsem si kaukulačku vzal.

 

... Jsou to jen přbližná čísla, možná hodně vzdálená od reality, ale na blbou otázku, blbá odpověď že :lol:

To je pravda, že na blbou otázku blbá odpověď. Takže když vemu půlku tak cca 40 GB při 250 kbps a k tomu těch 20 GB normálního tarifu tj min 60 GB. To vám připadá špatné. Někdo řekne jen 12 DVD či 85 CD.

 

Jak koukam do ceniku, tak zrušili službu Profinet, který byl bez omezení dat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a uz jsi videl v pujcovne nake HDTV tituly ? :) No proste kdyz mas rychly net a platis za nej celkem solidni penize tak snad cekas ze ho vyuzijes viz otrepany argument s autem - koupis si nakou super karu a budes s ni moct jezdit jen o vikendu a max 100km pac nedostanes vic "benzinu" ? :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a uz jsi videl v pujcovne nake HDTV tituly ? :) No proste kdyz mas rychly net a platis za nej celkem solidni penize tak snad cekas ze ho vyuzijes viz otrepany argument s autem - koupis si nakou super karu a budes s ni moct jezdit jen o vikendu a max 100km pac nedostanes vic "benzinu" ? :lol:

A už jsi vůbec někde viděl HDTV (kromě SATu)? Já teda ještě ne a taky se není čemu divit vzhledem k datovému toku (přičemž HDV a WMV za HDTV samozřejmě nepovažuju - to je jak Trabant na 18" kolech...) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pitomec: Ty si fakt provokater... To že je pro tebe ftp opruz mě celkem nezajímá ( i když by mě celkem zajímalo jak ty data na ty cizí ftpčka dostáváš. :-) ) To jestli přenáší někdo záběry kamery po internetu by ti pro změnu mohlo být zas fuk tobě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK
Jak koukam do ceniku, tak zrušili službu Profinet, který byl bez omezení dat.

Na profinet maj cenik vzlast, staci na hlavni strance kliknout na "Pro podniky" a obevi se nabidka predrazenyho profinetu :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pitomec: Ty si fakt provokater... To že je pro tebe ftp opruz mě celkem nezajímá ( i když by mě celkem zajímalo jak ty data na ty cizí ftpčka dostáváš. :-) ) To jestli přenáší někdo záběry kamery po internetu by ti pro změnu mohlo být zas fuk tobě...

Větší množství dat radši řeším CD/DVD, páč je to mnohem rychlejší, než cosi kamsi posílat s uploadem 500kb (i obyčejnou poštou to dorazí rychleji) :D

 

A záběry z kamery mně samozřejmě jsou jedno, ale pak ať si někdo nestěžuje, že přešvihne limit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a kolik dat se vlastně dá přenést po tom omezeni na 250 kbps ?
naprosto neomezeně :)

 

Po prekroceni limitu je rychlost negarantovana, takze kdyz si karneval rekne ze prenesu jen zakladni limit a pak mi snizi rychlost na 256 negarantovanych (pojede to kolem 32kbit), tak toho asi moc nestahnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám zato, že jednotlivé tarifi se nastavují v modemu. Takže když nastaví 1M tak to běhá v jejich síti min 1M, když nastaví 250 tak to běhá v jejich síti min250k. Aby si dělali nějaké problémy s garantovanou a negarantovanou rychlostí po omezení je blbost a měli by s tím jen zbytečné starosti.

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vidocq

Větší množství dat radši řeším CD/DVD, páč je to mnohem rychlejší, než cosi kamsi posílat s uploadem 500kb (i obyčejnou poštou to dorazí rychleji) :D

 

jenze taky jsou lidi co chtej neco z netu stahovat a kdyz se pripoji na nejakej tracker nebo hub tak asi tezko budou posilat postou CD do Finska( treba) :wink:

 

a kdyz uz je ten vysokorychlosti internet mezi nami tak se urcite par sosacu najde :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Brouky2k

No nevím jak Vám, ale mě na 5mbitu ten limit 20/20 vážně nestačí. O linku se dělím s otcem a věčně se hádáme, kdo z nás přenesl víc dat, kvůli komu z nás nám to zase sekli. Nehledě na to, že po nedávné úpravě rozhraní na home.karneval.cz už nepoznám stažená data rozdělená podle ip adres. Proto se fakt omezuju, abych limit nepřešvihl. Jestli to tak dělá víc lidí, tak se nedivím, že je jich údajně jen 9% :)

 

Pokud Karneval dává v základu 2 ip adresy, tak asi počítají s tím, že si doma rodina připojí dva počítače. A pokud teda limit 20gb rozdělím mezi dva lidi, tak se na mě nezlobte, ale je to fakt směšný. Pak to vychází na cca 320MB na osobu/den. A to je teda vážně linka "vhodná pro stahování filmů" nebo jak to píší na webu :D:D:? Nejsem žádnej notorickej stahovač, ani palič, pokud sosnu nejakej film, tak proto že jsem do filmů fanda, podívám se na něj a smažu ho. Na nesmyslný pálení a převody z divx na dvd kašlu.

 

Podívejte se na UPC. U 4mbitu maj limit 30gba u 6mbitu 50gb. To už je vážně o něčem jiném. :(

Jinak jsem ale se službami dost spokojen. Z původní 600kb linky na 5mbit je to velmi slušnej pokrok. Jen holt ty limity no... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...