Přejít na obsah

Lupa: Marcel Procházka: rozhovor


Návštěvník Fabiak

Doporučené příspěvky

Návštěvník mifr

Tomus:

 

tak já ti nějak nevím a zeptám se naopak takhle. Má vůbec cenu se ještě na něco ptát? Však na té LUPĚ to shrnuli dostatečně a stejně z nich (něho) sebelepší odpověď jejich žurnalista nedostal, tak ani nedoufejte, že se s něčím palčivějším svěří vám. Zázrak už je samotná realizace takového setkání a jsem rád, ž se vám to na jistě xtý pokus podařilo.

 

Já bych naopak byl i za VÁS rád, kdyby fórum milý Karneval adoptoval a přihlásil se mu za otce a to se vším všudy. Jednak žádné své fórum nemá a to vaše už je dost oblíbené a zajeté. Tímhle směrem zkuste tlačit. :wink: Ostatní je totiž naprosto zbytečné....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S člověkem, který z necností udělá ctnost se ani nemá cenu setkavat... Vše podstatné zařídí konkurence.

 

Jen mu vyřiďte, že pro takovou asymetrii jakou má Karneval opravdu ještě žádné aplikace nejsou. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Vzhledem k tomu, že procento klientů dosahujících datového limitu je nízké, neuvažujeme nyní o navýšení těchto limitů."

Ale vždyť tahle věta odporuje sama sobě. Jestliže je skutečně málo klientů, co překračují limit, tak proč ho nenavýšit nebo nezrušit? Vždyť jim to neublíží a zákazníci budou spokojenější. Buď lžou nebo se snad bojí že by všichni začali stahovat jako o žovot a jejich síť by to neutáhla? Asi se snaží (blbě) vyždímat ze zákazníku za každou cenu co nejvíc peněz. Nějak zapomínají že nejlepší zákazník je spokojený zákazník.

Ať tohle nějak rozumně vyvrátí,dík.

 

85% uživatelů ty limity překračuje, jinak by byl Karneval mezi prvními, který bude hlásat do reklam, že je jako jediný v čr bez datových limitů, takže asi takhle. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ten pan je ko*** nebo slusne receno "panak". Samozrejme tam tlaci jen nake marketingove kecy beze smyslu - no nei divu, kdyz je to s prominutim nakej blbej technik se "zaměřením na provoz a kontrolu televizních a rozhlasových vysílačů" z keryho v ramci setreni udelali reditele v uplne jine branzi. Tolik plivani spiny...

Btw. pokud chcete tomuto panovi nebo komukoliv z Karnevalu tlumocit mineni casti "siroke obce uzivatelu Kabelovho pripojeni jejich velectene spolecnosti", tak to chce naka fakta, nake statistiky - rozjedte tady nebo reknete jim at rozjedou hlasovani - jste spokojeni s cenou, rychlosti, limitem, pingy apod. Mno i kdyz je chaba nadeje, ze je to zvikla (inu zabednencum argumentovat je ztrata casu), nicmene mohlo by to mit alespon naky efekt - pokud by to bylo treba tady nebo nekde na "nestrannem" webu viditelne umisteno, tak by se na to moh kazdy podivat a videl by hmm uzivatele Karnevalu si v hlasovani stezuji na velikost limitu apod...kurna nebo to sici odhlasime a pudem k CRa :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

85% uživatelů ty limity překračuje, jinak by byl Karneval mezi prvními, který bude hlásat do reklam, že je jako jediný v čr bez datových limitů, takže asi takhle. :-)

 

Musím tě zklamat, opravdu to jsou jednotky procent (t.j do 9%)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kleff

Musím tě zklamat, opravdu to jsou jednotky procent (t.j do 9%)

tak proc je teda trochu nezvysit, ti kteri je nedosahuji budou moct rikat jaky maji bezva net a ti co je prekracuji kdyz jich je tak malo toho zas tolik vic nestahnou, i kdyby se limity zdvojnasobily tak pokud je prekracuje opravdu pouze nekolik procent uzivatelu tak to karneval zas tolik nezatizi, aspon nebudou moct remcat jaky sou nizky limity

 

treba ja jsem na dvoumegu limit pretahl asi jednou, ale jakmile to zrychlili na pet tak mi vydrzel dva dny, a to nejsem zadnej velkej sosac, jen nejsem zvyklej pocitat kolik toho stahnu

mohem vic nez nizkej limit mi vadi ze musim pocitat kolik toho stahuju :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvednout datove limity by urcite melo smysl.Od ledna mame u nas Internet ale bohuzel uz tri tydny cekam az me zapoji ADSL od Čr Bluetone. A jakmile pujde digitalne aspon PRIMA ahoj Karnevale.

 

Jo a co tech lidi jede radsi na Wifi ,no urcite to ma nejak karneval spocitane a vyplaci se to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

85% uživatelů ty limity překračuje, jinak by byl Karneval mezi prvními, který bude hlásat do reklam, že je jako jediný v čr bez datových limitů, takže asi takhle. :-)

Za ty 2 roky, co mám Karneval, jsem limit přetáhl jenom 2x a fakt nechápu, co lidi tak nutně potřebují sosat... - jestli filmy, tak to je ztráta času (rychlejší je půjčovna a přepálit), u muziky už člověk musí být sakra audiofil, aby to přešvihl taky, čili zbývá jenom ta sorta userů, kteří stahují cokoliv jim přijde pod ruku a vlastně ani neví, k čemu jim to bude :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kulichu to mas jednoduche.

 

Vem si 4 clenou rodinu kazdy si stahne sve.Napriklad existuje internetova TV ,ted decka koukaji na ITV JOJ bezi tam slovensti vyvoleni 2.

A nejaky film proc by si clovek nemohl stahnout.Proto je to vysokorychlostni internet

To muzou rovnou nabizet 128 a je pokoj.

Ale dodhle uz tu bylo mockrat popsano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...